fbpx

Bio Septix®

 x 

Кошик порожній

Інформація про біопродукти Bio Septix

Статті

Чесанов Л.Г., академік МАНЕБ, Жучкова В.С., ПП «Кліо-Трейд».

Життєдіяльність людини веде до неухильного зростання водоспоживання, що призводить до утворення великої кількості стічних вод і до небезпеки масового забруднення як відкритих природних водойм, так і підземних вод, що викликає труднощі використання води для питних потреб.

Консервування овочів методом інфрачервоної сушки

Компанія Біо Септікс пропонує купити інфрачервону сушарку "СІЧ" для фруктів та овочів, спецій, грибів, ягід, морепродуктів. Прекрасне рішення для тих, хто хоче заготовляти сухофрукти самостійно, для дому, дачі.

жирові відкладення в трубах каналізації

Питання очищення засмічень труб отримав ще більш потужне біологічне рішення - біопрепарат Bio Septix Санекс Універсал від канадської компанії Nviron Biosolutions!

Сучасний канадський біопрепарат Septix Біо Дрен активно прочищає й профілактує каналізаційні та зливні труби, що є запорукою вирішення проблем засмічення каналізації в приватних і багатоквартирних будинках.

Bio Septix Санекс Комплекс засіб для очищення вигрібних ям і каналізації

Заміський будинок, дача, приватний будинок, і просто туалет на вулиці вимагають постійної уваги і догляду, а також роблять необхідним процес очищення вмісту вигрібної ями, контролю за запахами.

Біопрепарат RO Septix реактивує вигрібну яму

Весна - час звернути увагу на порядок в обслуговуванні вигрібної ями особливо пильно. Весна - час непередбачуваний, і він приносить з собою не тільки танення снігу, але і підняття рівня ґрунтових вод.

(096) 413-68-45, (067) 633-52-33, (095) 784-60-02, (095) 256-34-98.
Служба підтримки покупців
з 9-00 до 19-00