Bio Septix®

 x 

Кошик порожній

Інформація про біопродукти Bio Septix

Статті
Біопрепарат RO Septix реактивує вигрібну яму

Весна - час звернути увагу на порядок в обслуговуванні вигрібної ями особливо пильно. Весна - час непередбачуваний, і він приносить з собою не тільки танення снігу, але і підняття рівня ґрунтових вод.

Щоб отримати достовірні дані про якість очищення стічних вод, септиків, каналізації та вигрібних ям за допомогою біопрепаратів серії Septix Санекс (Канада) були проведені спеціальні наукові дослідження,

Скоро свята. Зазвичай, проходять вони в колі сім'ї та друзів. Про те, що подарувати на свято ми замислюємося набагато раніше святкового дня. Тих, кому ви даруєте подарунок хочеться здивувати і порадувати чимось приємним і корисним.

Запустивши в експлуатацію новий об'єкт, грамотний керівник задумається про профілактику роботи каналізаційної системи з метою недопущення витрат по ремонту і обслуговування в майбутньому.

усунути засмічення в каналізаційній трубі

Засмічена каналізація здатна паралізувати нормальне життя як в окремо взятій квартирі, так і в усьому будинку. Якщо немає хорошого зливу в каналізаційних трубах в кафе, ресторані - їх нормальна робота неможлива.

Дачний туалет, вуличний туалет в приватному будинку - це дуже відповідальне і важливе місце в побуті.

Від догляду за вуличним туалетом залежить багато в чому комфорт проживання для мешканців будинку, а також для їхніх сусідів.

Вигрібна яма без відкачування? Наскільки це реально?

Очищення вигрібної ями – складова нашого щоденного життя. Куди потрапляє органіка, а саме все те, що зливається в будинку в різних кімнатах, для цього призначених?

Проблема жирових відкладень в трубах

Можливі місця використання біопрепарату Bio Septix Санекс: місця громадського харчування та загального користування - кафе, ресторани, торгові центри, їдальні, школи, - а також підприємства м'ясопереробної та молочної промисловості.

Порошок Bio Septix Санекс - бактерії для переробки фекалій

На просторах інтернету все частіше можна зустріти чарівні статті, які закликають не будувати примітивні системи відхожих місць, не використовувати вуличний туалет і розповідають про те, як саме і як правильно облаштувати настільки важливе місце на дачній ділянці або в приватному будинку, навіть якщо побудувати повноцінну каналізацію ви, в силу різних причин, не зможете.

(096) 413-68-45, (067) 633-52-33, (095) 784-60-02, (095) 256-34-98.
Служба підтримки покупців