Bio Septix®

 x 

Кошик порожній

Інформація про біопродукти Bio Septix

Статті
Bio Septix Санекс Комплекс засіб для очищення вигрібних ям і каналізації

Заміський будинок, дача, приватний будинок, і просто туалет на вулиці вимагають постійної уваги і догляду, а також роблять необхідним процес очищення вмісту вигрібної ями, контролю за запахами.

Біопрепарат RO Septix реактивує вигрібну яму

Весна - час звернути увагу на порядок в обслуговуванні вигрібної ями особливо пильно. Весна - час непередбачуваний, і він приносить з собою не тільки танення снігу, але і підняття рівня ґрунтових вод.

Щоб отримати достовірні дані про якість очищення стічних вод, септиків, каналізації та вигрібних ям за допомогою біопрепаратів серії Septix Санекс (Канада) були проведені спеціальні наукові дослідження,

Скоро свята. Зазвичай, проходять вони в колі сім'ї та друзів. Про те, що подарувати на свято ми замислюємося набагато раніше святкового дня. Тих, кому ви даруєте подарунок хочеться здивувати і порадувати чимось приємним і корисним.

Запустивши в експлуатацію новий об'єкт, грамотний керівник задумається про профілактику роботи каналізаційної системи з метою недопущення витрат по ремонту і обслуговування в майбутньому.

усунути засмічення в каналізаційній трубі

Засмічена каналізація здатна паралізувати нормальне життя як в окремо взятій квартирі, так і в усьому будинку. Якщо немає хорошого зливу в каналізаційних трубах в кафе, ресторані - їх нормальна робота неможлива.

(096) 413-68-45, (067) 633-52-33, (095) 784-60-02, (095) 256-34-98.
Служба підтримки покупців