fbpx

Bio Septix®

 x 

Кошик порожній

Septix Біо Дрен вирішить проблеми каналізації в будь-якому житловому будинку

Сучасний канадський біопрепарат Septix Біо Дрен активно прочищає й профілактує каналізаційні та зливні труби, що є запорукою вирішення проблем засмічення каналізації в приватних і багатоквартирних будинках.

Купити Bio Septix Біо Дрен для профілактики каналізації

І в даному твердженні важливо те, що Біо Дрен саме профілактує, а іншими словами запобігає засмічення в майбутньому, постійно активно діючи в трубах.

Як запобігти засмічення в трубах

Очищення каналізаційних труб завжди є брудний і складний процес, який краде ваш час і ваші гроші.

Крім виклику сантехніка, доведеться також оплатити придбання різних засобів, його роботу, і, в окремих випадках, доведеться оплатити, в тому числі, використання спеціального обладнання для прочищення труб.

Проводити це необхідно регулярно. Тому що механічне прочищення дарує позбавлення від засмічення на деякий час, поки саме ви не створите його знову.

Добре, якщо кухнею і ванною кімнатою ви користуєтеся всього пару раз на день, коли йдете на роботу і повертаєтеся додому. Але більшість використовують ці побутові приміщення набагато частіше.

Не варто забувати і про запахи, з якими особливо складно миритися в літню пору.

Очищення каналізаційних труб за допомогою Біо Дрен

Очищення каналізаційних труб за допомогою Біо Септікс (Septix) Біо Дрен - це всього лише прочитання нескладної інструкції і регулярне - щомісячне - внесення необхідної дози біопрепарату.

Ви обмежуєтеся тільки цим. Більше ні про що турбуватися не треба!

А з часом ви отримуєте ще й приємний бонус: при регулярному використанні біопрепарату внутрішня поверхня труби повністю очищується, зникають нарости, що в підсумку збільшує термін експлуатації каналізації та економить кошти на заміну старих, гнилих труб.

Тут і вступає в силу грошова економія на обслуговуванні.

Ви купуєте всього 1 упаковку, яку можна використовувати в впродовж тривалого часу - її вистачить на 3 місяці.

В майбутньому, купивши нову упаковку, ви просто продовжуєте додавати біопрепарат Bio Septix Санекс Біо Дрен, без проблем і турбот запобігаючи появі у вас неприємною смердючій проблеми.

Купити порошок Septix Біо Дрен Ви можете у нас на сайті або в магазині вашого міста.

Використовуйте Bio Septix Біо Дрен як в автономній домашній каналізації, будь то будинок або офіс, так і в трубах в квартирі багатоповерхівки.

У разі, якщо в багатоповерховому будинку замінили старі чавунні труби на пластикові (весь стояк), може виникнути проблема - в квартирі перестає стікати вода.

При прочищенні тросом з'ясовується, що труби в квартирі чисті (пластикові), а на з'єднанні з основним стояком виникло засмічення.

Регулярно застосовуючи біопрепарат Септікс Біо Дрен, ви подбаєте про те, щоб така ситуація не виникла.

Темп сучасного життя вимагає сучасних методів вирішення побутових проблем. Не варто витрачати час на те, з чим можна впоратися заздалегідь, витративши мінімум часу і зусиль.

Ще краще вирішити проблему засмічення і поганого зливу раз і назавжди. І ви економите на обслуговуванні каналізаційної системи, використовуючи біопрепарати.

Як Біо Дрен очищає внутрішню поверхню труб, ми докладно показали в статті

Все повинно бути легко і просто!

Шановні клієнти! Всі біопрепарати Bio Septix Санекс розроблені і вироблені в Канаді.

Вам потрібна порада? Фахівці ТМ Bio Septix Санекс завжди готові надати детальну консультацію щодо застосування біопрепаратів!

(096) 413-68-45, (067) 633-52-33, (095) 784-60-02, (095) 256-34-98.
Служба підтримки покупців
з 9-00 до 19-00