fbpx

Bio Septix®

 x 

Кошик порожній

Bio Septix – турбота про чистоту та екологічну безпеку

Методи повністю екологічного очищення навколишньої нас природи - головне завдання, на яке необхідно звернути увагу прямо зараз. І саме цим займається команда Bio Septix (Біо Септікс).

Біопрепарати Bio Septix Санекс - досягнення світової біотехнології

Продукти життєдіяльності міста засмічують не лише повітряний простір та атмосферу, а й водні ресурси, до яких зливаються промислові відходи. Неорганізовані побутові зливи приватних будинків створюють значну екологічну загрозу довкіллю. Ще відносно недавно вигрібні ями, відстійники з кількох колодязів чи септики не повною мірою вирішували проблему очищення стічних вод.

Однак з розвитком біотехнологій та появою цілої серії мікробіологічних препаратів, процес очищення стічних вод у вигрібних ямах став як швидшим, так і екологічно безпечнішим.

Одним із таких біопрепаратів є досягнення біотехнологій – канадський біопрепарат Bio Septix Санекс (Nviron Inc.)

В основу цього препарату закладається ідея вирощування активних мікроорганізмів, які виробляють спеціальні ферменти, що дозволяють розщеплювати у великій кількості біологічні відходи, целюлозу, жири та волокна органічного походження на прості компоненти.

Мікроорганізми, які здійснюють ці перетворення, використовують ці мікроелементи як їжу. Після завершення вони помирають. Таким чином, ви не тільки утилізуєте відходи, але й піклуєтесь про навколишнє середовище.

Якщо говорити про команду, що займається продажем Bio Septix «Санекс», виникає питання, чим може бути цікавий просто магазин або просто продавець? Але це зовсім так.

Якщо подивитися на питання продажу Біо Септікс «Санекс» глибше, то ми – люди, які справді хочуть зробити цей світ кращим.

А найцікавіше те, що Bio Septix ® може допомогти у цьому

  • заводам,
  • фабрикам,
  • всіляким комплексам надання послуг,
  • ресторанам,
  • готельним комплексам та іншим.

Адже, якщо чесно подивитися, санвузол є скрізь. І це ще не все! На половині описаних підприємств є кухня і стоки.

Не менш цікавим фактом є те, що ми готові вирішувати проблеми очищення як на великому підприємстві, так і у вас вдома:

  • на вашій кухні,
  • у вашому зливному бачку,
  • у трубах, якими тече вода у вашу квартиру чи будинок.

Загалом, якщо поєднати всі ці нюанси виходить, що ми хочемо і готові допомогти абсолютно всім. Зрозумійте, майбутнє – не далеке, у якому світі житимуть ваші діти! І ви разом з ними, бо життя ще й довге.

Після використання препарату Bio Septix Санекс, клієнти відзначили, що він перешкоджає появі вапна на внутрішній поверхні каналізаційних труб. Це призводить до того, що вони практично не потребують чищення, тим більше заміни.

Таким чином ми заощаджуємо ваші кошти, які ви зможете вкласти у щось інше.

Кількість наших клієнтів зростає не тільки тому, що ми маємо якісний продукт для очищення, але й тому, що ми завжди надаємо консультацію та підбираємо найбільш оптимальне рішення саме для вас.

За всі роки роботи у нас накопичився великий багаж досвіду роботи та впровадження канадських технологій на українських підприємствах з усіма супутніми проблемами та питаннями.

Bio Septix ® пропонує свої послуги:

  • м'ясопереробним підприємствам,
  • підприємствам із виробництва молока, птиці.

Фахівці Біо Септікс обслуговують промислові підприємства з питань очищення стічних вод, систем каналізації, сморіду на фермах та подібних підприємствах.

Отримувана після очищення рідина виходить екологічно чистою, тому при попаданні в ґрунт з ями, вона не несе з собою ніякого отруйного ефекту для живого, що росте в цій землі.

Збережемо навколишнє середовище разом! Це зовсім не складно буде зробити, якщо ви хоч раз спробуєте регулярно використовувати біопрепарати Bio Septix (Біо Септикс).

Телефонуйте зараз!

+38(096)413-68-45 (Viber, Whatsapp, Telegram)

+38(067)633-52-33 (Viber, Whatsapp, Telegram)

+38(095)256-34-98

(096) 413-68-45, (067) 633-52-33, (095) 784-60-02, (095) 256-34-98.
Служба підтримки покупців
з 9-00 до 19-00