fbpx

Bio Septix®

 x 

Кошик порожній

Видалення жиру в каналізаційних системах промислових кухонь

Очищення каналізаційних труб, жировловлювачів та септиків біологічними препаратами позбавляє складних проблем з утилізації відходів та прочищення труб іншими способами.

Bio Septix (Біо Септікс) обслуговує професійні промислові кухні

Регулярне використання біопрепаратів Bio Septix повністю вирішує усі проблеми засмітчення труб жиром та органічними відходами.

У сферу діяльності ТМ Bio Septix® входить обслуговування професійних промислових кухонь, що знаходяться у готелях, ресторанах, бізнес-центрах, санаторіях, великих промислових підприємствах та в багатьох місцях, де готується значна кількість їжі.

Постійне застосування біопрепаратів Bio Septix (Біо Септікс) Санекс запобігає обростанню стін труб жировими відкладеннями.

Завданням нашої компанії є біологічне очищення каналізаційної системи з метою запобігання обростанню труб станцій перекачування - жиром та органічними відходами.

Цінова пропозиція обслуговування конкретного об'єкта обговорюється з представником замовника після ознайомлення з пристроєм каналізації на місці, оскільки кожен споживач біологічних технологій має технічно різні системи каналізації.

Основні сфери застосування біопрепарату Bio Septix

  • очищення та усунення запахів у септиках організацій громадського харчування;
  • знищення жирів та інших органічних відходів у жироуловлювачах та відстійниках підприємств м'ясопереробної, молочної та ін харчової промисловості.

Дозування: препарат дозується залежно від специфіки локальної системи каналізації та обсягу зливу стічних вод на добу.

Система введення біопрепаратів, частота доз, а також їхня величина залежать виключно від характеристик стічного пристрою конкретного об'єкта та визначаються дослідним шляхом.

ТМ Bio Septix® готова співпрацювати на взаємовигідних умовах та в комплексі вирішити всі ваші проблеми!

Біопрепарати серії Bio Septix (Біо Септікс) «Санекс» відзначені дипломом лауреата загальнонаціонального українського конкурсу «Вища проба».

Телефонуйте зараз!

+38(096)413-68-45 (Viber, Whatsapp, Telegram)

+38(067)633-52-33 (Viber, Whatsapp, Telegram)

+38(095)256-34-98

Біопродукти Bio Septix Санекс (Біо Септікс) для промислових підприємств представлені у розділі

(096) 413-68-45, (067) 633-52-33, (095) 784-60-02, (095) 256-34-98.
Служба підтримки покупців
з 9-00 до 19-00