fbpx

Bio Septix®

 x 

Кошик порожній

Екологічно безпечна і ресурсозберігаюча технологія водокористування

Чесанов Л.Г., академік МАНЕБ, Жучкова В.С., ПП «Кліо-Трейд».

Життєдіяльність людини веде до неухильного зростання водоспоживання, що призводить до утворення великої кількості стічних вод.

А також до небезпеки масового забруднення як відкритих природних водойм, так і підземних вод, що викликає труднощі використання води для питних потреб.

Тому впровадження екологічно безпечних технологій в процеси життєдіяльності людей є актуальним завданням. Одним з досить ефективних способів вирішення питання економії водних ресурсів є зниження витрат води, що забирається з водойм, за рахунок організації раціонального водокористування.

Відомим методом зменшення кількості стічних вод є повторне і багаторазове використання вже наявних стічних вод. Основною технологічною складністю при досягненні повторного і багаторазового використання наявних стоків є створення технології, яка забезпечує необхідну якість очищення води за ціною, що не перевищує витрат, передбачених встановленими тарифами за воду і її скидання.

Недостатня ефективність роботи існуючих споруд з очищення стічних вод призводить до порушень санітарно - хімічного і гідробіологічного режимів річок, озер та інших водних джерел.

Тому очищення стічних вод займає одне з провідних місць серед заходів, спрямованих на попередження по забрудненню водоймищ, а інтенсифікація і підвищення ефективності процесів очищення є актуальним напрямком.

Зниження негативного впливу на навколишнє середовище і підвищення екологічної безпеки можна досягти шляхом очищення стічних вод до рівня, що дозволяє як скидання їх у водойми, так і повторне їх використання в системах технічного водопостачання.

Запропоновано очищення стічних вод здійснювати з використання ферментів, які збільшують швидкість розщеплення органічних речовин.

Як ферментного препарату використовується біопрепарат Bio Septix (Біо Септікс) «Санекс», який значно активізує розкладання органічних відходів, в тому числі і продукти життєдіяльності людини. До складу цього препарату входить спеціально підібрані ферменти. Кінцевий продукт - непрозора рідина без запаху, яку при відповідній обробці можна скидати у водойми. Препарат складається з культури бактерій в «сплячій» формі і деякої кількості ензимів для харчування тих, що «прокинулися».

У момент, коли бактерії надходять в активне живильне середовище, кожен з штамів виробляє специфічні ферменти, які розщеплюють конкретні речовини (органіка, жири, нафтопродукти і т. ін.).

Цим і обумовлена вибіркова дія препарату - він розкладає тільки ті речовини, які потрібно розкласти, залишаючи цілим та неушкодженим всі інші (каналізаційні труби з будь-яких матеріалів, риба в ставках тощо).

Основні сфери застосування біопрепарату Bio Septix Санекс:

  • очищення та усунення запахів в септиках організацій громадського харчування, супермаркетах, готелях тощо;
  • розкладання жирів і інших органічних відходів в жироуловлювачах і відстійниках підприємств м'ясопереробної, молочної та ін. харчової промисловості;
  • розкладання органічних опадів у водосховищах, ставках (рибгосподарства), басейнах і акваріумах;
  • очищення каналізаційних стоків муніципальних господарств, вигрібних ям і септиків приватних будинків і селищ, санаторіїв, курортних підприємств, агрофірмах, птахофабриках і т. ін.;
  • видалення залишків нафтопродуктів в системах очищення автомобільної, авіаційної та ін. промисловості, видалення нафтопродуктів з поверхні землі.

В результаті роботи бактерій залишається мінеральний осад (»5% від початкового об'єму), який може служити високоякісним добривом.

На сьогоднішній день ферментні технології визнані в більшості країн технологіями майбутнього. Практично у всіх країнах Європи, в Канаді і США біотехнологічні проекти отримують активну підтримку уряду та інвесторів.

Такі суттєві досягнення біотехнологій обумовлені двома головними факторами:

  • використання біотехнологій забезпечує значну економію фінансів, енергетичних, природних та інших ресурсів;
  • ферментні біотехнології, активно витісняють хімічні, дозволяють уникнути забруднення навколишнього природного середовища, і, навіть, дозволяють усувати вже існуючі серйозні екологічні проблеми.

За поставку високоякісних біопрепаратів для утилізації органічних відходів та забезпечення біотехнологіями переробки органічних відходів міського господарства і промислових підприємств компанія «Кліо-Трейд», що є офіційним представником препарату Bio Septix (Біо Септікс) «Санекс» в Україні, отримала диплом лауреата загальнонаціонального конкурсу «Вища проба», підсумки якого були підведені на III Міжнародній науково-практичній конференції «Від лідера-особистості до держави-лідера», що проходила в м Києві 20 серпня 2004 року

Запропонована технологія дозволяє знизити негативний вплив на навколишнє середовище і зменшити енерговитрати водокористування.

Щоб зв'язатися з фахівцем ТМ Bio Septix Санекс, перейдіть в розділ Контакти нашого сайту.

(096) 413-68-45, (067) 633-52-33, (095) 784-60-02, (095) 256-34-98.
Служба підтримки покупців
з 9-00 до 19-00