fbpx

Bio Septix®

 x 

Кошик порожній

Новорічні та Різдвяні свята без проблем – допоможе препарат Біо Септікс

У новорічні свята найменше хочеться приділяти увагу таким речам, як каналізація та неприємні запахи.

Свята – це час застілля та відпочинку, і саме так їх традиційно проводять в Україні.

Навіщо застосову­вати біо препарати Bio Septix Санекс?

Біопрепарати для очищення труб

Є трос і механічне прочищення каналізації... Але навряд чи в передноворічній метушні вдасться викликати сантехніка, ще малоймовірно, що проблему вдасться вирішити до початку застілля. Як правило, у новий рік викликати таку службу практично неможливо.

очищення унітазу біологічним засобом Bio Septix (Біо Септікс) Санекс

 

Механічна прочистка каналізації, особливо, якщо використовується шокове очищення під тиском, може призвести до плачевних наслідків, якщо труби старі або ви живете в багатоповерховому будинку.

І щоб новорічне святкування не стало "незабутнім" досвідом для мешканців будинку чи квартири, не варто забувати про профілактику каналізаційних труб та зливних отворів.

Набагато простіше вчасно купити біопрепарат Bio Septix Санекс (Біо Септікс) для очищення каналізаційних труб.

ПП Кліо-Трейд пропонує два основних біопрепарати для очищення та профілактики каналізації: Septix Біо Дрен та Bio Septix Санекс Універсал.

Проблема забитої каналізації приходить у свято з однієї причини: активне використання каналізації у період свят мешканцями, нескінченний процес приготування та зливу органічних відходів, жиру та залишків їжі по каналізаційних трубах призводить до зупинки роботи каналізації.

Якщо труби в системі каналізації вашого будинку перебувають у хорошому стані, у них немає жирових пробок, нарости, відкладень та органічного сміття, то й непередбачених засорів теж не буде.

 

Генеральная уборка в ванной комнате с применением биопрепарата Био Септикс Универсал

Допоможе добре провести свята біопрепарат Санекс Універсал від канадського виробника Nviron Biosolutions.

Ми – компанія ПП Кліо-Трейд – єдині представляємо продукти Bio Septix Санекс на території України, і завжди готові проконсультувати вас з питань застосування, допомогти оформити замовлення або підказати, як і який біопрепарат Bio Septix (Біо Септікс) найкраще використовувати у конкретному випадку.

Засіб Санекс Універсал допоможе позбавитися проблеми засмічення та зловоння труб вже в перші 6 годин після застосування.

Часто у ванній кімнаті, туалеті, з раковини на кухні з'являється неприємний запах - це перший сигнал для того, щоб вже сьогодні підготуватися до свят і провести профілактику труб.

Біопрепарат Біо Дрен виконує профілактику засмічення в трубах

 

Використовуйте "Septix Біо Дрен", він характеризується менш швидкою дією, але за місяць використання ви досягнете чудових результатів і позбавитеся від запахів.

Навіть після того, як ви прочистите каналізацію будь-яким механічним способом, необхідно вжити профілактичні заходи щодо усунення проблеми в майбутньому - почніть використовувати Bio Septix!

Біопрепарати Біо Септікс Санекс для очищення побутових поверхонь

Освіжити та очистити різні поверхні на кухні, в кімнаті, житлових та побутових приміщеннях допоможе спрей Санекс Антизапах, а Санекс Антизапах у концентрованому вигляді допоможе навести лад і чистоту в усьому будинку. Він замінить одразу кілька звичних засобів для прибирання. Просто один раз спробуйте використати для прибирання ці біопрепарати!

Біопрепарат Bio Septix (Біо Септікс) Антизапах у вигляді спрею і у вигляді концентрованого розчину

Новорічне свято пройшло весело, але в приміщенні досі є запах сигарет та диму?

Розпиліть спрей Санекс Антитютюн, повторіть процедуру кілька разів, використовуйте цей спрей навіть на оббивці та тканинах, і ви будете задоволені результатом.

І не забувайте про головного помічника каналізації приватного будинку - Bio Septix (Біо Септікс) Санекс для очищення вигрібних ям давно зарекомендував себе як ефективний засіб у боротьбі з неприємними запахами.

Bio Septix (Біо Септікс) допомагає економити на обслуговуванні каналізації та прибиранні в будинку та квартирі, дарує подарунки та радує завжди незмінною якістю!

Шановні клієнти! Всі біопрепарати Bio Septix Санекс розроблені і вироблені в Канаді.

Вам потрібна порада? Фахівці ТМ Bio Septix Санекс завжди готові надати детальну консультацію щодо застосування біопрепаратів!

(096) 413-68-45, (067) 633-52-33, (095) 784-60-02, (095) 256-34-98.
Служба підтримки покупців
з 9-00 до 19-00