fbpx

Bio Septix®

 x 

Кошик порожній

Відгуки про Bio Septix Clean наших покупців та деякі поради

Час прибирання настає майже щодня.

Відгуки про Bio Septix Clean

Ми вдячні Наталії за такий відгук:

«Ви любите прибирання? Що це для вас? Я ненавиджу прибирання. Хоча б тому, що тягну на шостий поверх великий пакет із супермаркету, в якому лежить купа засобів типу каченя, різні анти-жир, анти-пил, та інші супер смердючки для всього: обідка унітазу, кухні, відра для сміття. Останні, до речі, у ціні піднялися в 1,2 рази з останньої закупівлі. Туди що, золото почали підкладати? Моє відро як смерділо, так і смердить!

Але тепер те я з любов'ю почала ставитися до прибирання.

Просто знайшла на t-klio.dp.ua засіб, який замінив все, пакет для хімії викинула, стала ще лінивіше в прибиранні, але в моїй маленькій квартирі стало в рази чистіше. І ще. У ній стало свіжіше!»

Тому настав час взятися за нову ганчірку, і добре протерти і відмити все у вашому будинку або квартирі.

І річ навіть не в тому, що чистота – це добре! А саме в тому, щоб позбавити себе алергії, пилу та плям.

Отже. Якщо ви надумали прибрати в будинку, то першим питанням стане ціна питання.

Адже зараз необхідна певна сума грошей, щоб відмити унітаз, кухню, ванну кімнату, підлогу, стіни, стільниці, робочі поверхні на кухні, кахель над плитою та над раковиною, саму плиту. Список можна продовжувати нескінченно.

«Але цей список б'є по гаманцю! Все зараз дуже дорого, чи немає чогось універсального? Скоріш за все ні» – пише Ілона.

Ірина пише:

«Після кожного «прибирання» доводиться мазати руки олією. Я не люблю прибирати у рукавичках. Хтось тут зараз засміється, що так не можна.

А я не відчуваю жиру чи плями, якщо не тру його ганчіркою, голими руками! Мені потрібно щось, що не псує руки!»

Майя продовжує:

«З ганчіркою або без неї; в рукавичках, чи ні… все одно хімія в'їдається… Над Ілоною сміятися не будемо. Рукавички теж хімія, по-моєму. У мене "аромат" досі на руках відчувається»

Ігор незадоволений тим, що

завжди після чищення ванни він прямо відчуває своїм тілом залишки засобу, хоч змиває його дуже довго. Але й яму вигрібну потрібно поберегти, адже щоб злити засіб для очищення ванни та кахлю, необхідно вилити у ванну приблизно 6-8 літрів води, зрозумів він після одного експерименту! Інакше дрібні частинки порошку залишаються на стінках ванни, і не дай боже в цій ванні купати потім дитину…

Ще питання у Максима:

«А що, прибрати запах або вимити помийне відро можна тільки освіжувачем для повітря? Саме наголошу слово прибрати. Тобто вимити! Чим мити його? Порошком, засобом для миття посуду…? Мене турбує запах. Відро то слава богу не брудне, я ж не свинка, і мимо не кидаю, і сміттєвий пакет використовую ... А запах в'їдається в пластик відра. І все»

Марина вважає, що

мити кахель перестане зовсім. Адже ненавидить прибирання. Після «миття» кахлю над кухонною плитою, розводів і жирних плям побільшало, ніж було до початку прибирання. Миє витяжку Марина взагалі ... ніколи. Її нема чим мити, вважає господиня. Краще не чіпати. А то потім жирні соплі висять. Так як на витяжках вони економлять і купують недорогі, то змінюють їх приблизно раз на півтора роки. І справа з кінцем. «Викидаємо брудну! Я так давно роблю. Мити ці «сіточки» – справа безнадійна!»

Засіб для прибирання Bio Septix Clean

І немає нічого незвичайного у його назві! Адже все по-чесному і в тему: і прибере (Clean), і гігієнічну обробку здійснить (Septix).

Це біозасіб, біопрепарат, і ми не використовуємо "модну" приставку БІО. Ми відповідаємо за якість нашої продукції та відповідаємо за вашу алергію, ваші ванни, відра для сміття, підлоги та інше..

Що може Bio Septix Clean:
Економити бюджет, тому що замінить дуже велику кількість засобів для прибирання
і
З ним ви зможете проводити регулярне прибирання постійно.

Його і ваші цілі та завдання:

  • Позбутися поганих, неприємних, смердючих і важко виведених запахів. Позбавити вас від налипання бруду на поверхнях.
  • Вимити ванну кімнату. Усю. Повністю. Прибирання: унітаза, ванни, раковини, душової кабіни, кахлі на підлозі та стінах.
  • Вимити кухню. Вичистити стільниці, робочі поверхні, плиту, витяжку (під витяжкою). Заглядали під витяжку? Скільки там сантиметрів жирку за останні два місяці?
  • Вимити двері. Усі дрібні предмети. Відра для сміття.
  • Ніщо так не любить обробляти біопрепарат Bio Septix (Біо Септікс) Clean, як місця скупчення пилу, бруду, запахів та плям.

Прибирання приміщення без проблем! П'ять основних правил

  1. Знайти сайт t-klio.dp.ua
  2. Зателефонувати нам за вказаними телефонами або оформити замовлення за цим посиланням.
  3. Сплатити замовлення зручним способом.
  4. Планувати на наступний день прибирання, тому що Bio Septix Clean вже мчить до вас до міста чи населеного пункту.
  5. Залишити нам відгук (на сайті або на сторінці фейсбук).

Можна й листа написати.

Ми раді зворотному зв'язку і вдячні тому, що цінуємо кожного клієнта і прагнемо вирішити всі його «брудні та запилені» проблеми.


Наталя щойно додала, що здобула ще +10 очок до своєї ліні.:

«Забула сказати! Немає нічого простішого у використанні, ніж цей Санекс Septix Clean! Він навіть не порошок та не рідина. Він просто розпорошується. Ось такий примітив точно для мене! Ігор, до речі, візьміть на озброєння #санексхак – спеціальний лайфхак для економії води та чистої ванни. Не чула, щоб треба було змивати спрей шістьма літрами води Laughing у дорогоцінну вигрібну яму».

 

Всі біологічні засоби Bio Septix ® для прибирання приміщень, квартири, офісу представлені в розділі Екологічне Домоведення

(096) 413-68-45, (067) 633-52-33, (095) 784-60-02, (095) 256-34-98.
Служба підтримки покупців
з 9-00 до 19-00