fbpx

Bio Septix®

 x 

Кошик порожній

Очищення каналізаційних труб в домашніх умовах, а також в кафе і ресторані, за допомогою канадського біопрепарату Санекс Універсал

Питання очищення засмічень труб отримав ще більш потужне біологічне рішення - біопрепарат Bio Septix Санекс Універсал від канадської компанії Nviron Biosolutions!

Очищення домашньої каналізації

Основна відмінність нового засобу для прочищення каналізації Санекс Універсал від вже всім знайомого і улюбленого Septix Біо Дрен - Санекс Універсал містить більш активні форми бактерій і тому діє МАКСИМАЛЬНО ШВИДКО!

Якщо Septix Біо Дрен - це відмінний засіб для постійного профілактичного догляду за трубами каналізації у вашому будинку, офісі, в кафе або ресторані, то Санекс Універсал - це не тільки догляд і профілактика, а й вирішення питання конкретного засмічення труби в найкоротший термін.

Ефект від застосування біологічного засобу для знищення засмічень труб Санекс Універсал настає вже в перші 24 години після його застосування.

Отже, розглянемо як відбувається чистка каналізації в домашніх умовах.

Використання біо засобу Санекс Універсал для прочищення засмічення в екстреному випадку

Період застосування 5 днів.

З 1 по 5 день:

100 мл біопрепарату развести в 0.8 л води.

  • Розчин влити в кожний зливний отвір рівними порціями.
  • Після застосування влити в кожний зливний отвір 1 стакан води.

Рекомендовано застосовувати біопрепарат в період найменшої активності труб (наприклад, в нічний час).

Виключити застосування хімічних або лужних засобів.

Використання біо засобу Санекс Універсал для очищення каналізації з метою профілактики засмічень

100 мл біопрепарату развести в 1 л теплої води.

  • Розчин влити в кожне зливний отвір рівними порціями: ванна, унітаз, раковина, душова кабіна.
  • Після застосування влити в кожний зливний отвір 1 стакан води.

Процедуру повторювати 1 раз на тиждень.

Рекомендовано застосовувати біопрепарат в період найменшої активності труб (наприклад, в нічний час).

Виключити застосування хімічних або лужних засобів.

Органічні нарости в трубах

Таким чином, маючи даний препарат, розроблений провідними канадськими біотехнологами, в своєму будинку, в ресторані, кафе - ви можете гарантувати собі чисту каналізацію шляхом проведення профілактики системи.

А в разі несподіваних ситуацій (наприклад після активного приготування їжі для свята і т ін.) за допомогою засобу Санекс Універсал ви вирішите проблеми зі зливом в найкоротший термін.

Якщо ви стали перед необхідністю вибору - якими засобами прочищати каналізаційні труби в своєму будинку або на роботі, то кращого рішення ніж Санекс Універсал Вам не знайти!

біопрепарат Біо Септікс Санекс Універсал для швидкої прочистки труб каналізації

Канадські бактерії для прочищення труб швидко ліквідують поточне засмічення і стануть одночасно працювати на підтримання Вашої каналізації в ідеальному стані!

Бактерії "ніжно" і акуратно, але досить швидко, поїдають будь-які жири, волосся, нігті і інші органічні причини виникнення засмічень труб.

При цьому біологічні препарати Санекс не ушкоджують ніяких елементів самої каналізаційної системи (що постійно відбувається при використанні хімічних засобів - вони роз'їдають прокладки, фітинги, а також самі труби, скорочуючи термін їх служби в рази!)

При використанні пластикових труб - інших рішень, крім біологічної очистки бути і не може, так як при використанні "хімії" або при механічному очищенню ви позбудетеся своєї системи зливу за кілька тижнів.

Крім забезпечення зливу, Санекс Універсал забезпечує відсутність будь-яких неприємних запахів з каналізаційних труб, абсолютно нешкідливий для людини, тварин і навколишнього середовища.

Натуральні живі бактерії для очищення засмічень труб Санекс Універсал допоможуть Вам утримувати каналізаційну систему у Вашому домі, в кафе або ресторані в ідеальному стані.

Підготовка до свят, щоденне приготування їжі ніколи не будуть затьмарені раптовим засміченням труб, якщо у вас є Санекс Універсал!

ТМ Bio Septix Санекс є офіційним представником Nviron Biosolutions (Канада) в Україні, купити біологічні засоби для прочищення каналізаційних труб в умовах кафе, ресторану або будинку (квартири) Ви можете на цьому сайті.

Перейти до разділу Біопрепарати Bio Septix (Біо Септікс) для очищення труб>>

(096) 413-68-45, (067) 633-52-33, (095) 784-60-02, (095) 256-34-98.
Служба підтримки покупців
з 9-00 до 19-00