fbpx

Bio Septix®

 x 

Кошик порожній

Відгук: Bio RO Septix для очищення вигрібної ями

Відгуки про біопрепарати Bio Septix Санекс надходять короткі та дуже докладні відгуки, гідні окремого матеріалу на сайті. Сьогодні публікуємо відгук нашої покупниці, яка регулярно замовляє засоби Санекс.

Відгук про Bio RO Septix

"Для мене немає різниці: є сезон чи його немає. Раніше ми не приїжджали на дачу тільки коли було катастрофічно холодно, потім іноді й у дуже холодні дні їхали погуляти в лісі. У мене астма, і це мені корисно.

Поняття сезонності на дачі потім зовсім пропало, тому що торік ми переїхали остаточно. Місто залишилося позаду. Щоправда, цілий рік продовжували користуватися вуличним туалетом.

Коли нарешті в будинку з'явилася нормальна каналізація, у нас через територіальні особливості виявився не зовсім типовий склад стічних вод: у нас і солі присутні, і стоїть іонообмінний фільтр. У нас пластиковий септик, а я часто читала, що це проблема. Краще яма кільцями!

Тоді стали використовувати біопрепарат Bio RO Septix для очищення вигрібної ями, каналізації, каналізаційних труб, туалету.

Мені потрібен був засіб для вигрібних ям з агресивними стоками, який працюватиме в будь-яких умовах, за будь-якої температури. Це не морока, як багато хто мені казав.

  • По-перше, у нас у сім'ї залізне правило: ми ніде не використовуємо хімічні речовини чи засоби, навіть якщо це вигрібна яма наприкінці городу! Будь-які випари, особливо навесні чи влітку можуть геть-чисто відбити в мене бажання виходити на вулицю взагалі! А якщо якісь «запахи» долітатимуть у вікно, буде подвійно сумна ситуація.
  • По-друге, треба поводитися розумно, і намагатися слідувати західній моді зі збереження екології. Шкода, що поки що вона, здебільшого, і справді тільки західна!
  • По-третє, і в Україні є продавці, які надають біопрепарати, і цілком можна витратити день, щоб ознайомитись та отримати консультацію. У нас є альтернативні кошти у продажу, і я знайшла своє!

Мій вибір припав на марку Біо Септікс Санекс, тому що це перевірена, стара фірма, як я зрозуміла з відгуків, статей, сайту та й реклами всюди. А я поважаю «вік», тому що він означає ефективну роботу команди. А ще тому, що вони мають саме цей засіб! Для моїх потреб і я не знайшла аналогічного.

У сезон, якщо вживати це слово, вигрібна яма набирає води.

Тут на допомогу приходить ефективна канадська формула, яка легко та відносно швидко видаляє відкладення у септику. Ви також повинні розуміти, що «відносно швидко» - вірний опис; не існує на всій планеті засобу, який, як вам обіцяють, вирішить усі проблеми за два дні. Я завжди напружуюсь від таких обіцянок – адже там хімічні засоби. Тим більше, ми, коли звернулися до менеджера ПП Кліо-Трейд за консультацією про біопрепарати Біо Септікс, вигрібную яму взагалі ніколи не обслуговували.

І так вона й стояла, наповнюючись, понад вісім місяців. Мені подобається адекватна оцінка проблеми та опис, як її вирішити! Тому що фахівці справді працюють з вами.

Так звані «туалетні бактерії» стали давати ефект навіть швидше, ніж я передбачала.

Засіб RO Septix не містить ані фосфатів, ані хімії. За весь час пошуків я ознайомилася і з тим, як діє септик для вигрібних ям, яким препаратом очистити яму, як уникнути і замулювання, як відмовитися від відкачування, і навіть знайшла пігулки в каналізацію – біопрепарат Комлекс у Bio Septix Санекс. Таблетками для туалету користуються багато хто у нас у селищі.

Вигрібна яма швидко не наповнюється. Тепер проблему остаточно вирішено при регулярному використанні біопрепарату RO Septix."

Команда Septix Bio Санекс (ПП Кліо-Трейд) вдячна за інтерес та відгуки. Для наших покупців діє спеціальна акція.

Перейти до розділу Відгуки

Шановні клієнти! Всі біопрепарати Bio Septix Санекс розроблені і вироблені в Канаді.

Вам потрібна порада? Фахівці ТМ Bio Septix Санекс завжди готові надати детальну консультацію щодо застосування біопрепаратів!

Телефонуйте зараз!

+38(096)413-68-45 (Viber, Whatsapp, Telegram)

+38(067)633-52-33 (Viber, Whatsapp, Telegram)

+38(095)256-34-98

(096) 413-68-45, (067) 633-52-33, (095) 784-60-02, (095) 256-34-98.
Служба підтримки покупців
з 9-00 до 19-00