fbpx

Bio Septix®

 x 

Кошик порожній

Біопродукти Bio Septix для біологічної переробки відходів тваринництва

Bio Septix (ПП Кліо-Трейд) пропонує біопрепарати, в яких бактерії змінюють характер запаху шляхом гідролізу і біологічного окислення сполук.

В результаті таких реакцій біохімічна та хімічна потреба в кисні гною значно скорочуються, і запахи зменшуються не тільки під час зберігання, а й під час розподілу гною.

В області зберігання рідкого і напіврідкого гною переважає анаеробна середовище (нестача кисню). Проте, запахи в основному є локалізованої проблемою.

Запах часто стає дуже різким, коли гній струшують, щоб перевезти на місця розподілу. Іноді, після розподілу гною запах залишається стійким кілька днів, завдаючи тим самим дискомфорт і незручності оточуючим.

На свинарських фермах і птахофабриках такі різкі запахи присутні не тільки в місцях зберігання гною, а й на всій території цих ферм.

На свинарській фермі

У хлівах навіть зі спеціальною системою вентиляції запахи все одно залишаються стійкими, тим самим, викликаючи респіраторні проблеми у тварин.

Для вирішення проблем Bio Septix (Біо Септікс) пропонує два продукти:

Продукт 1 – біопрепарат для застосування в промислових умовах для переробки відходів і контролю запаху.

Його слід використовувати в комунальних відходах, відстійниках з активованим мулом установок з переробки стічних вод, відходи з ферми, обробці стічних вод, як засобу для чищення каналізаційних труб і збірних танків на судах.

Продукт відомий як біо-каталітична присадка. Він складається в основному з усіх ферментів, бактерій, поживних речовин і нейтралізаторів, необхідних для розкладання і перетравлення всіх органічних відходів.

Штами бактерій, що входять до складу Продукту 1, не патогенні і ефективні в аеробних і анаеробних умовах. Культури бактерій, що містяться в ньому отримані з добірного штаму, придатного до бурхливого розростання в відходах, вироблених безпосередньо на фермі, стічних водах і / або системах управління відходами.

Характеристики:

 • Виробляє мінімум 2 мільярди колоній бактерій на грам за 48 годин;
 • Знижує комковання активованого мулу;
 • Контролює запахи;
 • Виробляє стічну воду, що придатна для переробки та повторного використання;
 • Усуває необхідність в застосуванні каустиків та хімікатів;
 • Несе тільки інгредієнти, які сприяють процесу біологічного розкладання:
 • Зводить до мінімуму накладні витрати та потребу в робочій силі.

Продукт 2 біопрепарат Septix для обробки гною і контролю запаху.

Даний продукт ефективно зарекомендував себе в сприянні зниженню запахів і накопичення мулу.

Характеристики:

 • Забезпечує швидкий запуск біологічного процесу;
 • Покращує і прискорює біологічне розкладання тваринних відходів;
 • Знижує витрати по обслуговуванню гною ями і дренажу;
 • Розкладає тверді речовини і знижує вміст органіки;
 • Зменшує запахи;
 • Підвищує цінність добрива.

Звертаємо увагу: м'ясопереробні підприємства часто використовують каустики і кислоти для чищення труб, що надходять в систему. Дані речовини можуть пригнічувати розмноження бактерій і, отже, знизити ефективність процесу перетравлення органічних відходів (зброджування).

Біопрепарати серії Bio Septix «Санекс» мають гігієнічний висновок Міністерства охорони здоров'я України та дозволені для застосування в усіх сферах виробництва, в тому числі в харчовій промисловості.

Біопрепарати Bio Septix для промислових підприємств представлені в розділі

(096) 413-68-45, (067) 633-52-33, (095) 784-60-02, (095) 256-34-98.
Служба підтримки покупців
з 9-00 до 19-00