fbpx

Bio Septix®

 x 

Кошик порожній

Bio Septix (Біо Септікс) Санекс - засоби для вигрібної ями в холодну пору року

Холодна пора року не привід забути про вигрібну яму. Застосування біопрепаратів Біо Септікс не зупиняється на час холодів.

Очищення септика, дворового туалету взимку

Біопрепарат Bio Septix Санекс застосовувати взимку важливо і необхідно, навіть якщо на вулиці сильний мороз. Регулярно вносьте планову дозу біопрепарату Septix в каналізаційну систему, труби і вигрібну яму.

Засоби для очищення вигрібної ями взимку. Купити біопрепарат Біо Септікс Санекс

Температура у вигрібній ямі або септику з повноцінною каналізацією, що сполучена з будинком, не знижується нижче допустимої норми навіть у найлютіший мороз.

Органічні відходи та фекалії, що надходять туди, створюють середу, яка постійно нагрівається процесами розпаду, й біопрепарат просто не може не довести свою ефективність.

Як відомо, не працює біопрепарат тільки при сильній мінусовій температурі і повному промерзанні грунту, і це твердження вірне для вуличних і дачних туалетів, які не мають опалення та ніяк не утеплені.

Біопрепарат Біо Септікс відновлює дренажні можливості вашої вигрібної ями і позбавляє вас не тільки від клопоту по відкачці та обслуговуванню, а й від додаткових витрат при механічному відкачуванні. Крім цього, механічна відкачка з кожним разом все більше паралізує ефективну роботу вигрібної ями.

Bio Septix Санекс ефективно розчинює та переробляє органічні відходи і фекалії в рідину без запаху, при цьому жирові і інші відходи переробляються й в холодній воді!

Регулярно вносьте в септик підтримуючу дозу засобу Біо Септікс Санекс і зустрічайте наступ зими впевнено!

Біодеструктор для септика для розчину фекалій та очищення вигрібної ями взимку 

Комфорт та зручності - головні складові нашого життя як в місті, так і за його межами. Вчасно вирішити проблеми з каналізацією, септиком, дворовим туалетом - значить позбавити себе від проблем, які найчастіше наздоганяють жителів приватного сектора саме в холодну пору року.

Отримати детальну консультацію та оформити замовлення можна як за телефонами служби підтримки, так і на сайті, вибравши біопрепарат з каталогу Bio Septix для очищення вигрібної ями.

Телефонуйте зараз!

+38(096)413-68-45 (Viber, Whatsapp, Telegram)

+38(067)633-52-33 (Viber, Whatsapp, Telegram)

+38(095)256-34-98

(096) 413-68-45, (067) 633-52-33, (095) 784-60-02, (095) 256-34-98.
Служба підтримки покупців
з 9-00 до 19-00