fbpx

Bio Septix®

 x 

Кошик порожній

Весна у вигрібній ямі: найпопулярніші помилки щодо експлуатації септиків

Кожному мешканцю приватного сектора знайома щорічна ситуація: нескінченне активне наповнення зливної або вигрібної ями наприкінці лютого та навесні.

І найчастіше відбувається це не тільки і не стільки за рахунок природного наповнення ями фекаліями та органічними відходами, а за рахунок активного танення снігу та підняття рівня ґрунтових вод.

Особливо страждають ті, хто живе у низині. Щоправда, відбувається заповнення і за рахунок зимових дощів, що у більшості регіонів України не рідкість.

Але головна причина того, що вигрібна яма швидко заповнюється - неправильна експлуатація і не вчасне обслуговування вигрібної ями.

Один наш клієнт повідомив про таку проблему. Вигрібну яму вирили нещодавно - всього кілька років тому, все зробили правильно. Регулярно відкачував насосом, викликав асенізатор раз на 2-3 місяці. Начебто все було гаразд, і кілька років – не термін для нормальної служби вигрібної ями, тим більше, що живуть вони в приватному будинку вдвох і користуються водою економно. Але з цієї зими почалися справжні проблеми.

«Асенізатор довелося викликати чи не кожні три тижні, а потім перейшли на варіант раз на два тижні, а скоро перейдемо і на щотижневі грошові витрати, зважаючи на все? Чому так сталося! З жахом доводиться думати про момент, коли сніг танути почне. З дощами та різким потеплінням ми вже не впоралися!» – каже Сергій.

Сергій потрапив до замкненого кола. Яма почала швидко заповнюватися ґрунтовими водами та відходами, до всього іншого пішли дощі. Чим частіше відбуватиметься виклик асенізатора, тим «слабше» ставатиме пропускна спроможність ями та можливість нормально функціонувати.

А проблема з'явилася тому, що стінки і дно ями засалилися від органічних жирів та відходів і замулилися. Асенізатор на якийсь час вирішить питання відкачування самого вмісту, в даному випадку на тиждень. Але стіни та дно ями він не переможе. Скоро ґрунтові води піднімуться ще вище, і без того погано працюючий септик переповниться, і вся жижа поллється просто в сад або на город. Простіше кажучи, - вам під ноги.

Що робити, якщо вигрібна яма замулилася?

Для вирішення питання ми рекомендуємо використовувати біопрепарат Bio Septix (Біо Септікс) Санекс для очищення вигрібних ям та септиків. Він ефективно очистить дно та стінки ями від усього, що заважає нормальному функціонуванню, та знищить неприємні запахи від процесів гниття фекалій та виділення газів.

Що найважливіше: було б добре звикнути одразу після побудови вигрібної ями додавати біопрепарат Bio Septix Санекс, таким чином вирішуючи проблему переповненості септику та переробки відходів, коли вона ще й не з'явилася.

Дійсно, ефект від застосування біопрепарату для вигрібної ями іноді доводиться чекати по 2 – 3 місяці або більше, у разі занедбаної ситуації. І ми не говоримо, що у цей період не доведеться відкачувати яму. Швидше за все – доведеться. Але біопрепарат Био Септікс вже почне вирішувати вашу проблему, і в майбутньому ви не потребуватимете постійного відкачування відходів з ями.

Чекатиме чи почне танути сніг або чи почнеться сезон дощів – теж не доведеться. Вас не повинно хвилювати, настане така пора чи ні саме цього року. І крім іншого, коли настане, при ямі, що погано обслуговується, буде пізно. І доведеться викинути гроші і витратити багато часу на вирішення проблеми з септиком, яка незабаром знову дасть про себе знати.

Буває, що радять просто закопати втомлену яму і спорудити нову. Але город - не поле бою з множинними пробоями, і чим ближче ви підберетеся до кордону з сусідами, тим більше додайте собі та їм проблем. Часто можна почути скептичні фрази про те, що чекати, поки біопрепарат подіє і думати, чи подіє саме в моєму випадку, для мене – недозволена розкіш. А проблему води у вигрібній ямі потрібно вирішувати зараз.


Інші думають, що якщо каналізаційна система приватного чи заміського будинку спроектована правильно, то не доведеться використовувати жодні додаткові засоби для переробки відходів. Але ж ми розмірковуємо не про центральну каналізацію. Що робити тим, хто сам відповідає за свою вигрібну яму?

Наступна хибна думка про те, що після завершення першого курсу обслуговування ями бактеріями в 1 – 2 – 3 місяці, додавати біопрепарат більше не потрібно, адже питання вирішене. Потрібно обов'язково!

Вносити належні грами біопрепарату Bio Septix Санекс необхідно регулярно.

Правда, в майбутньому ви робитимете це всього раз на місяць, але зовсім не вносити біопрепарат не можна. З часом бактерії зникнуть у септику, якщо ви не поповнюватимете їх кількість. Адже термін життя бактерії обмежений: виконавши свою роботу, вона гине.

Згодом повністю загинуть усі, внесені вами певний час тому. Але ж ви щодня і щогодини продовжуєте використовувати каналізацію за призначенням, додаючи все нові відходи. Виходить, питання скоро стане знову, але що погано - знову доведеться проходити весь курс внесення біопрепарату з початку. У багатьох від подібної невизначеності виникає бажання зупинитися на виклику асенізатора та все.

Якщо ви лікуєте хронічну хворобу, то спочатку ви робите удар по причині хвороби і проходите активний курс терапії. Потім настає момент, коли ви регулярно з певною періодичністю приймаєте належні ліки. І так по колу. Також лікують і вигрібну яму, щоб не допустити активації неприємної хвороби.

Ґрунт, у який йде вміст вашої ями, не є панацеєю від нечистот. Грунт потребує очищення, і дренаж погіршується з часом дедалі більше. Для цього і потрібно очищати дно та стінки вигрібної ями від жиру та мулу.

Натуральні бактерії біопрепарату Bio Septix (Біо Септікс) Санекс зроблять цю роботу якнайкраще! Крім того, вони знищать самий вміст ями – нечистоти. Подивіться фото результату застосування біопрепарату Bio Septix для очищення септика.

Вирішіть свої проблеми заздалегідь! Нехай наближення відлиги й весна не псують настрій смердючими запахами і брудною жижею під ногами.

Купити біопрепарат Bio Septix (Біо Септікс) Санекс для очищення септиків та вигрібних ям можна за цим посиланням »»»

(096) 413-68-45, (067) 633-52-33, (095) 784-60-02, (095) 256-34-98.
Служба підтримки покупців
з 9-00 до 19-00