fbpx

Bio Septix®

 x 

Кошик порожній

Біопрепарати Bio Septix Санекс як вирішення проблеми очищення органічних відходів промислових підприємств

Біотехнології очищення органічних відходів життєдіяльності людини та промислових підприємств виходять на перший план у вирішенні екологічних проблем.

Ці проблеми зумовлені активним розвитком промисловості у регіонах України та, відповідно, значним збільшенням різного виду відходів, які серйозно забруднюють біосферу.

Використання біопрепаратів ТМ Bio Septix Санекс, розроблених та вироблених у Канаді компанією Nviron Biosolutions inc, – це не лише утилізація відходів та прояв турботи про навколишнє середовище, а й пряма економічна вигода для промислового підприємства.

Біопрепарати Bio Septix Санекс вирішення проблеми очищення органічних відходів промислових підприємств

Вирішенням проблеми забитого жиром зливу найчастіше є запрошення фахівця сторонньої організації або для виконання одноразового прочищення зливу, або за заздалегідь обумовленим та оплаченим розкладом. Це може бути дуже дорого, особливо якщо все це робити на регулярній основі та якісно.

Крім цього, не секрет, що послуги за договором не завжди є якісними, працівники можуть пошкодити труби або не завжди мають можливість прибути на вимогу.

Потрібно враховувати і те, що найякісніші послуги сторонніх служб з прочистки зливу не зможуть зробити так, щоб ця проблема не повторилася. Тобто причина засмічення каналізаційних труб та забитих стоків не усувається. Організація, ресторан, ферма та ін. отримують лише тимчасове розв'язання задачі усунути засор.

І не слід забувати про звалища, куди зазвичай відвозять відпрацьований продукт. Про перевантажені звалища, що завдають непоправної шкоди навколишньому середовищу і, отже, здоров'ю кожного з нас. Наше суспільство буквально захлинається у відходах і ситуація з кожним роком посилюється.

У матеріалах нашого сайту t-klio.dp.ua неодноразово висвітлювалися питання застосування біопрепаратів Bio Septix Санекс для промисловості. Будь ласка, прочитайте статті:

Спеціалісти ТМ Bio Septix (Біо Септікс) Санекс надають інформаційний супровід, технологічну підтримку та обслуговування підприємств громадського харчування та професійних промислових кухонь у готелях, санаторіях тощо, докладніше ознайомтесь тут.

ПП Кліо-Трейд є офіційним та ексклюзивним представником продукції Bio Septix Санекс в Україні

Компанія Кліо-Трейд є офіційним та ексклюзивним представником продукції Bio Septix Санекс в Україні.

Низка великих підприємств України застосовують канадські біопрепарати протягом кількох років і задоволені результатами.

Список підприємств, де застосовується біопродукт Bio Septix Санекс для очищення стічних вод

 • смт. Царичанка, селищні очисні споруди – 180 м3/добу
 • ПП «Сімор» підприємство з переробки риби м. Дніпро (Дніпропетровськ) – 180 м3/добу
 • ПРАТ "КОМБІНАТ "ПРИДНІПРОВСЬКИЙ" (ТМ Злагода) молочне виробництво
 • Міські очисні споруди м. Верхньодніпровськ
 • Новомосковська ткацька фабрика
 • Полтавська нафтогазова компанія (очищення стічних вод, їдальня, госппобут)
 • Жовтоводська асоціація заготівельників (забійний цех)
 • АПК-Інвест, м. Красноармійськ
 • Мережа ресторанів La minute при АЗС «ОККО», очищення стічних вод мережі підприємств громадського харчування
 • Готель заміського типу «GoodZone»
 • ТОВ "Сігма", Дніпропетровська обл. (свинокомлекс)
 • Дніпропетровська регіональна філія АТ «УГМК»

Біопрепарати Санекс (Канада) успішно використовуються сьогодні багатьма підприємствами світу.

Наприклад, найбільший у Європі цукровий завод у Польському місті Гліноєцьк понад п'яти років очищає свої стічні води, що дозволило використовувати воду у безперервному циклі без шкоди для організму людини. Це значно знизило витрати на екологічні програми (хімічне очищення, злив та забір чистої природної води). Готель «Holiday» (Польща) застосовує біопрепарат для очищення своїх септиків та жироуловлювачів, тепер у них відсутні проблеми зі щорічною утилізацією жирів, з поганими запахами та забитими системами каналізації.

Слід наголосити, що біопрепарати Біо Септікс Санекс мають гігієнічний висновок Міністерства охорони здоров'я України та дозволені для застосування у всіх сферах виробництва, у т.ч. у харчовій промисловості.

Схема застосування біопрепарату розраховується індивідуально. Наші спеціалісти виїжджають на об'єкт для детального ознайомлення.

Спеціалісти ТМ Bio Septix Санекс дадуть вичерпну консультацію щодо застосування біопрепаратів для очищення стоків та питань екологічної утилізації відходів саме Вашого підприємства.

Телефонуйте зараз!

+38(096)413-68-45 (Viber, Whatsapp)

+38(067)633-52-33 (Viber, Whatsapp)

+38(095)256-34-98

(096) 413-68-45, (067) 633-52-33, (095) 784-60-02, (095) 256-34-98.
Служба підтримки покупців
з 9-00 до 19-00