fbpx

Bio Septix®

 x 

Кошик порожній

Біопрепарати Bio Septix Санекс для закладів громадського харчування. Відгук

Щодо проблем забитих труб та жахливих запахів у мережі ресторанів громадського харчування

– виручить Санекс Septix для усунення запахів та розкладання жирів.

Bio Septix Санекс для ресторанів

Крім іншого, біопрепарати Санекс вирішують питання миття кахлю і стільниць - це виявилося для багатьох наших клієнтів набагато вигідніше і безпечніше, ніж використовувати інші засоби, які також мають специфічний запах, що неприпустимо на кухні.

Тепер співробітники кухонного блоку використовують концентрований біопрепарат Антизапах – розводять, згідно з інструкцією, і наливають у ємності з розпилювачами – тим самим вони оперативно вирішують питання плям, бруду та пилу!

Нові активні користувачі промислової серії біопродуктів Біо Септікс Санекс для очищення каналізаційних труб – мережі ресторанів азіатської кухні.

Відгук власника ресторану

біопрепарати санекс для ресторану азіатської кухні

Цитуємо.

«Відкрили новий заклад. Довго до цього йшли, отримували безліч дозволів… раніше кафе знаходилося майже на околиці – у спальному районі мегаполісу, і мало сенс переїхати ближче до центру.

Потік людей на новому місці зріс утричі, кухня працювала в кілька змін, і її завантаженість зросла. До цього нічого не віщувало проблем, та й будівля не була старою. При ремонті я все одно замінив усі стояки, інші труби та коліна. Кафе розташувалося на другому поверсі, а на першому ми відкрили невеликий магазин азіатських товарів та продуктів харчування.

Перші проблеми з трубами виникли через півтора-два місяці використання каналізації. Спочатку скаржилися тільки продавці на першому поверсі – і я звинувачував більше їхнє халатне ставлення до санвузла.

Запровадили правила використання. Але запах не йшов (хоча тоді ще не почалися довгі дні засмічення, коли я викликав бригади сантехніків та фірм екстреної допомоги при засміці), потім він перестав бути гостем лише першого поверху, і перейшов на другий.

Немає нічого гіршого від цього – люди потрапляють до нас у закладі через перший поверх, і враження не найприємніше. Засори з'являлися знову і знову, незважаючи на вкладені в очищення кошти.

Потім мені пояснили, що очищення вирішує проблему тут і зараз, і лише на якийсь час. Мені потрібне щось тривалої дії, щось для профілактики. І є для цього біопрепарати. Не відразу зрозумів і той факт, що якщо труби нові – це єдина запорука успіху.

Знайшов і прочитав статтю на вашому сайті про проблему смердючих запахів із труб нібито без причини та без засмічення, і те, як легко можна вирішити проблему.

Запах був моєю першою та головною проблемою. Потім з'явилися й інші, які теж без проблем вирішував біопрепарат для промислового очищення стоків і труб, - жир, сміття і залишки їжі по трубах кухні, що скупчивалися.

За всіма посудомийками не встежиш! Крім того, коли у закладі аншлаг, просто фізично ніхто не витрачатиме час на те, щоб мити тарілки, і при цьому стежити за тим, щоб максимально не засмічувати злив. Зливні отвори зовсім не такі, як у приватному будинку чи квартирі, вони є набагато більшими і на них не завжди стоять сітки.

Страви в темпурі, азіатські супи зі спеціями та куркою чи м'ясом у клярі, бульйони, другі страви – жировловлювачі теж потребували підтримки ззовні.

Проконсультувалися з вами та отримали рекомендації про те, який біопрепарат підійде для місця громадського харчування – використовуємо вже третій місяць та дуже задоволені результатом!

Також імпонує той факт, що можна отримати особисту консультацію щодо конкретної проблеми від кваліфікованого фахівця, який розуміється саме на таких питаннях та порадить якісне рішення.

Компанія явно орієнтована на якість, а не просто на одномоментний заробіток з метою "аби щось продати"!

Дякую за допомогу!»

Шановні клієнти! Всі біопрепарати Bio Septix Санекс розроблені і вироблені в Канаді.

Вам потрібна порада? Фахівці ТМ Bio Septix Санекс завжди готові надати детальну консультацію щодо застосування біопрепаратів!

Телефонуйте зараз!

+38(096)413-68-45 (Viber, Whatsapp, Telegram)

+38(067)633-52-33 (Viber, Whatsapp, Telegram)

+38(095)256-34-98

(096) 413-68-45, (067) 633-52-33, (095) 784-60-02, (095) 256-34-98.
Служба підтримки покупців
з 9-00 до 19-00