fbpx

Bio Septix®

 x 

Кошик порожній

Біопрепарат Bio Septix Санекс Автодогляд, або як видалити запах з автомобіля

Як позбутися від запаху в автомобілі? Особливо хороша ця маленька історія влітку. Собака після дощу, в руках кава, в багажнику м'ясо в маринаді.

У каструлі. Але не в щільному пакеті. А дощ все йде, водії поспішають, ви різко гальмуєте, собака пахне, кава пролите і страшно уявити, що там з каструлею.

Як видалити запах з автомобіля

Звичайні засоби для миття, включаючи відтирання салону порошком і освіжувачі з ароматизаторами не усунуть неприємний запах. Особливо автолюбителі страждають влітку, коли від нестерпної спеки запах в машині стає активніше в рази.

Кожен авто - магазин і навіть простий супермаркет обов'язково має лінійку спеціальних ароматичних освіжувачів за різною ціною і з різними запахами.

Ми впевнені: запах автомобіля повинен бути в першу чергу свіжим. Автомобіль повинен бути чистим. Без плям. Без сторонніх запахів. Незважаючи на те, яка оббивка сидінь і багажника в вашому автомобілі.

Найголовніше - автомобіль не підлога або стіл, і видалити неприємні запахи часом складно лише через те, що оселилися їх бактерії в складно доступних місцях. Тут прийде на допомогу Bio Septix Санекс Автодогляд.

Спрей Bio Septix Санекс Автодогляд видалити запахи з автомобіля

Запах тютюну, вогкості, і інших елементів вивести навіть легше, ніж сліди від собаки, сечу, блювоту (у багатьох є маленькі дітки), плями від риби, м'яса і молока, ягід і напоїв.

Хімічні засоби і дороговартісна автохімчістка (як часто ви балуєте автомобіль такий?) Не вирішать питання. Не вірте цьому, вони тільки маскують запах в авто.

Біопрепарат Санекс Автодогляд, як і вся лінійка канадських спреїв із серії Санекс Антизапах, знищує причину неприємних запахів в автомобілі, «знешкоджуючи» саме ті бактерії і організми, які його викликають.

Біопрепарат Bio Septix Санекс Автодогляд (спрей) купити онлайн

Спрей Bio Septix Санекс Автодогляд впорається з:

  • плямами;
  • запахами від пролитої, розсипаної та такої, що закотилася, їжі і плямами від напоїв;
  • усуне сліди кави;
  • допоможе впоратися зі слідами сечі ... і інших не менш неприємних подій органічного походження, створені вашим малюком або будь-яким пасажиром.

Влітку запах ні за що не покине ваш автомобіль, навіть коли ви витратите певну суму грошей на чистку салону і багажника, на покупку засобів і чистку салону вручну. Справа не тільки в тому, що бактерії, що викликали запах, вже оселилися в важкодоступних місцях машини. Їх просто «не дістатися».

Крім іншого є дещо неприємніше:

  • не висушивши салон ви отримаєте запах цвілі, а бруд і запах все одно повернуться, тому що вже пішли під тканину, а при зволоження «вилазять» на поверхню.;
  • плями, які залишаться назавжди з вами! Неправильне застосування засобів і спреїв для чищення призводить саме до такого плачевного результату;
  • вдихання хімічних речовин, ось їх запах навіть складніше вивести, ніж органічні запахи і плями.

Але є засіб. Універсальний, перевірений і безпечний. Рекомендуємо купити Bio Septix Санекс Автодогляд і переконатися в бездоганному результаті усунення запахів в автомобілі за допомогою біопрепаратів.

 

(096) 413-68-45, (067) 633-52-33, (095) 784-60-02, (095) 256-34-98.
Служба підтримки покупців
з 9-00 до 19-00