fbpx

Bio Septix®

 x 

Кошик порожній

Видалення запаху при відсутності проблеми явно забитої труби

Прибрати запах з труб складніше, ніж банально прочистити стічні труби! Чи реально це і як можна видалити запах?

Видалення запаху каналізацій­них труб

До сих пір ми жили тільки в приватних будинках. Минулого літа я проживала в квартирі у сестри, будинок був досить старий, але проблеми з сантехнікою обійшли мене стороною.

Я знаю, що вона викликала спеціалістів і вони прочищали каналізацію незалежно від того, була вона забита чи ні, приблизно раз на місяць.

Сестра вважала, що це рішення і що так вона попереджає проблему засмічення каналізаційних труб.

Цієї зими я вийшла заміж і ми переїхали у власну квартиру. Будинок сучасний, точніше - досить сучасний, йому всього то 7 років, і наш поверх - останній, точно не мав зіткнутися з проблемою забитих труб. Адже від нас все стікає вниз, така логіка?

Коли ми купували житло, попередній господар повідомив, що вся система каналізації прочищена і готова до використання. Проблем не буває, і труби міняли всього два роки тому.

Питання постало лише тому, що я відчула зовсім неприємний запах в туалеті і в ванній кімнаті. На моє запитання він відповів, що це просто "застоялося", тому що давно ніхто не жив в квартирі. Хочу сказати, що труби не забивалися жодного разу. Та й ми акуратні господарі.

Але існувала й інша проблема. І вона, повірте, неприємніше забитих труб. Забиті труби можна вичистити, а ось позбутися неприємного запаху з зливних отворів і від труби, прокладеної від унітазу, було неможливо!

Причину проблеми ніхто не міг виявити! Адже засмічення немає, фахівці прочищали все неодноразово, але, як в хорошому фільмі жахів, запах переслідував нас все одно.

Я пробувала освіжувач, і пробувала хімічні і кислотні засоби. Я викликала сантехніка і замінила більшість труб, що виходять зі зливу по всій квартирі: кухня, ванна кімната, туалет, дві раковини. Запах залишався!

Що робити, якщо з каналізаційних труб просто так неприємно пахне?

По-перше, ніколи не буває "просто так", але я не стану ходити по сусідах і намагатися з'ясувати, хто ж погано експлуатує свою каналізацію, і що ж там по стояку вниз від нас.

Я купила за порадою фахівця служби підтримки сайту t-klio.dp.ua біопрепарат Bio Septix Санекс, а саме Біо Дрен для прочищення труб.

Обіцяли, що він вирішить питання з запахами, в що не вірилося, але я взяла. Треба йти в ногу з часом тоді, коли все вже випробувано.

Біопродукт необхідно було постаратися не забувати розводити і вливати чотири дні поспіль, потім додавати підтримуючу дозу, виключити хімічні речовини.

Повторю, мені одне треба було: позбутися від запаху! Я не могла уявити, яка сморід стоятиме в туалеті влітку, коли буде жарко! При ідеальному стані наших труб! Це прикро, і це означає, як сказав мені фахівець, що необхідно очистити внутрішню поверхню труби, і що станеться це по всій внутрішній поверхні труб: від горловини до зливу.

Я використовувала препарат кілька днів поспіль, отримала масу радості від процесу розведення: дивіться самі!

Це ... дуже красиво! Здивовані? Не знаю, чи маркетинговий це хід, але колір розведеного біопрепарату просто приголомшливий: небесно - блакитний.

Запах почав пропадати через кілька днів. А потім зник зовсім.

І це чесна розповідь.

Запах пропав, і я з задоволенням додаю підтримуючу дозу приблизно два рази на місяць.

Для мене це оптимальніше за все.

Які б примари "вонючки" не турбували мене до цього, все припинилося.

Сусід з нижнього поверху повідомив, що довго не міг вирішити питання забитих труб в своїй квартирі. На кухні проблеми не припинялися ніколи. Несподівано, проблема вирішилася сама собою за місяць.

Я повідомила, що це не несподівано, а через мене: я була впевнена, що нехай і не мені, але сусідові чудовий канадський біопрепарат допоміг прочистити стояк!

Біо Дрен - ось рішення. Хоча на ефект для сусіда я не розраховувала.

Загадкова труба прочищена, вилучені всі неприємні запахи і вирішена проблема постійних сварок на ґрунті смердючих труб.

(096) 413-68-45, (067) 633-52-33, (095) 784-60-02, (095) 256-34-98.
Служба підтримки покупців
з 9-00 до 19-00