fbpx

Bio Septix®

 x 

Кошик порожній

Як відмити кухонні поверхні і стільниці

Карантин показав більшості, як часто ми не встигаємо правильно відмити кухонні поверхні і стільниці. Давайте приділимо увагу найголовнішому приміщенню в будинку.

Чим краще мити кухонні поверхні

Мало того що всі типи кухонь миються по-своєму, так ще і хочеться їх продезінфікувати!

Краплі від приготування їжі потрапляють на поверхні і кахель, на підлогу, плиту і стільницю. Іноді це плями і краплі жиру одночасно.

Типи кухонь бувають різні, і хоч для всіх кухонь ми рекомендуємо біопрепарат Bio Septix Clean для вологого прибирання і безпечного очищення поверхонь в приміщенні.

За 500 мл ви заплатите 65 гривень, так як наші екологічні засоби продаються за адекватною ціною. Завдяки цьому засобу ви зможете прибрати у буквальному сенсі всю кухню (і не тільки кухню).

Які бувають типи кухонь:

  1. Кухня з натурального дерева
  2. Кухня з плівкового МДФ
  3. Кухня з пластику
  4. Кухня з фарбованого МДФ
  5. Матова кухня
  6. Глянцева кухня

Які бувають помилки при митті кожного типу кухні і чому не варто використовувати хімічні засоби

Кухню 1 не рекомендується чистити хімічними засобами, так як склад подібного засобу може банально пошкодити лакову поверхню і зіпсувати "запах" від кухні, коли засобом просочиться позбавлене захисту дерево.

Кухню 2 категорично не можна чистити паровим методом.

Кухню 3 не можна мити засобами, що містять хлор, натрій і кислоти.

Кухню 4 не рекомендується мити яким би не було миючим засобом, замість цього найімовірніше нанести біопрепарат Bio Septix Clean (Біо Септікс Клін) на вологу м'яку губку і протирати поверхню. Потім насухо витерти поверхню сухою серветкою з мікрофібри.

Кухню 5 миють так, як і кухні з МДФ - не чистять паровим очищувачем, і не труть різними агресивними засобами поверхню. Також до такого типу кухонь не застосовується поліроль.

Кухню 6 миють тільки щадними засобами та вологою губкою, після іноді використовують поліроль.

Якщо ви вже користувалися біопрепаратами для прибирання і дезінфекції поверхонь марки Bio Septix, розкажіть про свій досвід очистки кухні від бруду і жиру в розділі Відгуки, питання, відповіді

Если вы уже пользовались биопрепаратами для уборки и дезинфекции поверхностей марки Bio Septix, расскажите о своем опыте очистки кухни от грязи и жира в разделе Отзывы, вопросы, ответы

Перейти в розділ Біозасоби для прибирання >>>

(096) 413-68-45, (067) 633-52-33, (095) 784-60-02, (095) 256-34-98.
Служба підтримки покупців
з 9-00 до 19-00