fbpx

Bio Septix®

 x 

Кошик порожній

10 фактів щодо вигрібної ями, які ви могли випустити з поля зору

Обслуговування вигрібної ями або септика вручну може стати небезпечним заняттям, і навіть привести до дуже сумних, і нерідко, смертельних наслідків.

Факти про вигрібну яму

1. У септику відбувається дуже сильно шумування, і внаслідок реакцій виділяється токсичний газ. Нахилившись в яму занадто низько, ви можете отримати шок, втратити свідомість, і просто впасти в нечистоти, в найгіршому випадку - захлинувшись у них. Не варто нічого вдихати, навіть з маскою - використовуйте біопрепарат!

Бактерії для вигрібних ям Bio RO Septix

2. Навіть співробітники ЖКГ неодмінно одягають захисні маски, щоб уникнути фатального результату. Але багато хто з них використовують промислові біопрепарати, які пропонуємо й ми!

3. Дуже часто виникає питання, чим септик відрізняється від вигрібної ями, і чи варто постійно писати обидва слова, рекламуючи свої бактерії і біопрепарати? Варто! Септик - це альтернатива вигрібній ямі. Як правило, він являє собою відстійник-резервуар під землею, і може складатися з декількох відсіків. Це така система.
Вигрібна яма - резервуар для стоків, в якій вони накопичаться і при хорошому розкладі підуть в грунт, або відкачуються. Це буде залежати від типу ями. Але повірте, що "хороший розклад" - справа тимчасова. Вам все одно якось доведеться застосувати бактерії навіть для збереження сімейного бюджету.

4. На дачі буває не тільки туалет на вулиці! Сучасний світ пропонує також і компактні септики для дачної ділянки, і досить місткі - для сімей, що проводять все літо на дачі. Це прерогатива не тільки приватних будинків. Багато хто вважає, що це дорого, і будують його своїми руками, або намагаються, у всякому разі.

5. У вас все вийде, тільки от не факт, що буде працювати справно, тому що є одна істотна умова - рівень ґрунтових вод і географія ділянки. Невже кожен може похвалитися тим, що він може легко вибрати такі опції? Чи вони йому доступні? Використовуйте біопрепарати!

Біопрепарати Bio Septix для вигрібних ям і Bio RO Septix для септиків з агресивними стоками

6. Використовуючи біологічну очистку води за допомогою біопрепаратів, ваш септик пропустить через себе весь обсяг стоків, і згодом вони стануть безпечними для грунту. Подумайте про навколишнє середовище!

7. Існує чотири різновиди дачних туалетів: шпаківня, курінь - найбільш незручний, і займає найбільше місце на ділянці, будиночок і хатинка. Хатинка - найулюбленіший тип для завзятих дачників, адже він майже справжній туалет! Тут явно є де розгулятися фантазії, тому що ви зможете поставити туди навіть рукомийник і столик.

8. Часто при зведенні туалетного будиночка багато хто вважає, що вигрібна яма не потрібна. Вони використовують цистерну або бочку під туалетом.

Нам завжди цікаво, наскільки захоплюючою може виявитися робота по "очищенню" такого місця самостійно, особливо влітку в спеку, так само як і виклик асенізатора заради бочки теж досить затратно! Який тоді був сенс в економії?

Але те, що запах буде переслідувати вас і з бочки, ми гарантуємо!

Тому - використовуйте бактерії, а через три місяці використання злийте рідину під дерева, і на газон. Вона буде екологічно безпечною.

Бактерії для вигрібних ям та септиків переробили фекалії в рідину без запаху

9. Біопрепарат розкладає фекалії, жир, папір, знищує запахиЧим ще він корисний? Він очищує септик або вигрібну яму, відкриває пори в грунті, відновлює дренажКрім цього не завдає шкоди вам, в першу чергу. Ви не дихайте цим, ви зможете не забруднювати грунт.

10. Аміачна селітра і каустична сода - ефективні засоби, але ми б хотіли нагадати, що це хімічні речовини, і сподіватися на екологічність подібних очисток не варто! Не шкодьте собі та іншим!

І подумайте не тільки про ґрунт, адже думати про нього - це не тільки думати про воду, землю, а й про тих самих маленьких і зовсім міні, що живуть всередині ґрунту, і все разом формують неповторний образ нашої Планети!

Тому використовуйте бактерії, купуйте біопрепарати!

Шановні клієнти! Всі біопрепарати Bio Septix Санекс розроблені і вироблені в Канаді.

Вам потрібна порада?

Фахівці ТМ Bio Septix Санекс завжди готові дати детальну консультацію щодо застосування біопрепаратів!

Телефонуйте зараз!

+38(096)413-68-45

+38(067)633-52-33

+38(095)256-34-98

(096) 413-68-45, (067) 633-52-33, (095) 784-60-02, (095) 256-34-98.
Служба підтримки покупців