fbpx

Bio Septix®

 x 

Кошик порожній

Як приготувати хороший компост або перегній. Як можна швидко зробити компост

Приготування компосту - дуже важливий захід для будь-якого власника присадибної ділянки, дачі, саду, городу.

Компост - це натуральне органічне добриво, яке отримують в результаті розкладання скошеної трави, листя, харчових відходів, відходів фруктів і овочів, сіна, соломи та ін.

Компост - універсальне добриво. Компост містить поживні речовини, необхідні для рослин в оптимальному співвідношенні, перегодувати рослини компостом практично неможливо.

При дозріванні компосту поживні речовини і мікроелементи переходять в дуже зручну, легко засвоювану рослинами форму, що також є величезною перевагою компосту перед мінеральними добривами.

Як швидко можна отримати компост

Основні учасники переробки органічних речовин в компост - бактерії. Саме бактерії в результаті своєї життєдіяльності переробляють вміст компостної ями в зрілий компост.

Протягом століть хлібороби винаходили способи отримання компосту максимально високої якості в найкоротші терміни. Стародавні дослідники справедливо вважали, що перегній - це концентратор живих мікроорганізмів, який є стимулятором життя. Для того, щоб направляти дозрівання перегною, хлібороби минулого додавали в компостні купи різні відвари трав, таким чином впливаючи на біологічний склад. І вони могли інтуїтивно отримувати рецепти якнайшвидшого дозрівання компосту.

Таким чином, щоб отримати компост максимально швидко, необхідно щоб в компостній купі з'явилися, спрощено кажучи, потрібні бактерії в потрібній кількості, які і переробляють органічні речовини на перегній.

Фахівці- землероби виробили багато прийомів для прискорення дозрівання компосту. Наприклад, в компостну купу додавали зверху кілька лопат землі - щоб помістити в органіку більшу кількість бактерій, так би мовити «на розмноження».

Або намагалися регулювати кислотно-лужний баланс перегною шляхом додавання вапна або сечовини, в залежності від того, яке середовище переважає в компостній купі - кислотна або лужна, щоб створити максимально кращі умови для життя бактерій.

Сучасний спосіб отримати компост швидко і комфортно - біопрепарат Bio Septix Санекс Активатор компосту

В кінці 20 століття вчені детально вивчили біологічне середовище, яка відповідає за переробку органіки в перегній.

В результаті їх праці були створені й успішно застосовуються в усьому світі спеціальні біопрепарати, які містять потрібні бактерії і гарантують максимально швидке і комфортне отримання компосту.

Одним з найбільш популярних біопрепаратів для отримання компосту є біо засіб «Санекс Активатор компосту», розроблений і вироблений в Канаді компанією «Nviron biosulutions».

Бактерії Біо Септікс Санекс для прискорення визрівання компосту

При використанні відповідно до інструкції по застосуванню біопрепарат Санекс Активатор компосту забезпечує високий вихід натурального гумусу протягом 60-90 днів!

При цьому відпадає необхідність скрупульозного догляду за вологістю в компостній ямі, а також максимально нейтралізуються неприємні запахи!

Просто потрібно додати вже готовий біологічний склад в компостну яму.

Цей сучасний метод отримання компосту витіснив всі «дідівські» підходи до переробки органіки в компост і успішно застосовується в країнах Європи і Америки.

Тепер цей унікальний засіб для швидкого і комфортного приготування компосту можна купити і в Україні.

Біопрепарат Bio Septix Санекс Активатор компосту абсолютно натуральний, не містить хімічних речовин і шкідливих домішок.

За допомогою біопрепарату Санекс Активатор компосту можна зробити компост швидко, комфортно, з мінімальними затратами праці!

Купити Bio Septix Санекс Активатор компосту можна на нашому сайті>>>

Як зробити компостну купу

Для приготування компосту створюють компостну купу, в яку складають сировину для переробки. Місце для компостної купи вибирають в тінистій частині ділянки

Це місце повинно бути таким, що не затоплюється, так як вологість компостної купи повинна бути приблизно однаковою протягом тривалого часу.

Компостер огороджують стінками з дощок, шиферу або інших матеріалів таким чином, щоб отримати парканчик висотою близько одного метра.

На дно кидають шар тирси, листя, щоб відокремити компост від землі.

В отримане спорудження складають органічні відходи, зверху закривають це спорудження листом плівки, руберойду або іншого матеріалу. Закривати компостну купу необхідно, щоб вода не вимивала поживні речовини.

Шановні клієнти! Всі біопрепарати Bio Septix Санекс розроблені і вироблені в Канаді.

Вам потрібна порада? Фахівці ТМ Bio Septix Санекс завжди готові надати детальну консультацію щодо застосування біопрепаратів!

(096) 413-68-45, (067) 633-52-33, (095) 784-60-02, (095) 256-34-98.
Служба підтримки покупців
з 9-00 до 19-00