fbpx

Bio Septix®

 x 

Кошик порожній

Bio Septix Санекс Animals для видалення запаху тварин в домі або на фермі

Тварин можна зустріти мало не в кожному житловому будинку або дворі.

Ми любимо тварин, брати менші дарують нам свою прихильність і вірність. Більше половини українців, а це понад 57% мають одного або декількох домашніх тварин. Поради заводчикам читайте в статті

Як позбутися запаху домашніх тварин

Одними з найпопулярніших домашніх тварин є, звичайно, собаки і коти. Вони заслужено ділять перші місця в наших оселях, причому котів, згідно з опитуваннями, заводять в 1.5 рази частіше.

Головним питанням всіх господарів України є питання догляду та обслуговування домашнього улюбленця. Як і за кожним членом сім'ї за ним потрібен догляд.

Є й дрібні, і великі труднощі на шляху дорослішання домашнього кота або улюбленого собаки: крім псування вашого майна негідники залишають мітки. Причому, тут ми не віддаємо першість котам. Відомо, що кішки мітять територію не рідше котів.

Як впоратися з жахливим запахом котячих міток? Як освіжити місце, де тварина харчується, і прибрати його лоток?

Другим питанням є прибирання за собакою. Тут може виникнути навіть більше проблем, ніж в питанні з котами. Собака або досить багато часу проводить на вулиці, а значить приносить в будинок бруд, або, перебуваючи в приміщенні влітку (і майже цілий день, поки ви на роботі), виливає неприємний запах вовни і поту.

Видалення неприємних запахів собаки або кота - питання не складне, якщо під рукою є канадський біопрепарат Bio Septix Санекс Animals

Bio Septix Санекс Animals - засіб від запаху домашніх тварин

Засіб Біо Септікс Санекс Енималс (Bio Septix Санекс Animals) допоможе утримувати місця проживання тварини в чистоті, позбавить від необхідності затирати стінку або підлогу, помічені котом чи кішкою до дірок, використовуючи хлорку або хімічні речовини, і переживаючи за улюбленця, який нашкодив.

Біопрепарат для видалення запахів тварин на фермі і в будинку

Біопрепарат для тварин допомагає прибрати місця годування, сну, проживання, включаючи клітки. Дуже часто наш біо засіб використовують власники ветеринарних клінік і розплідників.

Septix Animals не випадково БІО- засіб. Він не шкодить ні людям, ні тваринам. Й ефективно справляється з запахами від собак, котів, міток, залишків їжі, навіть якщо вона потрапила до вас під ліжко, під диван, і рясно змочена слиною тварини, лежала там якийсь час.

Досить лаяти кота або собаку - у них свої інстинкти! А у вас відповідь - біопрепарат Bio Septix Санекс Animals в вигляді спрею

У приватному будинку, особливо, якщо в ньому є господарство, і крім котів і собак ви тримаєте гусей, свиней, корів і кіз, - встає проблема очищення кліток і вольєрів, мисок і підстилок. 

Проблема видалення запаху тварин актуальна для фермерів. І тут акцент не тільки на усунення неприємних запахів на фермі, а й на безпеку для тварин і людини засобу, що використовуэться .

Як заощадити на одному засобі і впоратися з неприємними запахами і слідами?
Слід купити канадський біопрепарат Септікс (Septix) Санекс Animals, і Ви враз вирішите всі свої проблеми щодо прибирання за тваринами.

Видалення запахів тварин на фермі, сморід від свиней і кіз, мітки кота, шерсть і слина собаки вам більше не загрожують!

Вибрати й купити біопрепарат Bio Septix Санекс для видалення запаху тварин >>>

(096) 413-68-45, (067) 633-52-33, (095) 784-60-02, (095) 256-34-98.
Служба підтримки покупців