fbpx

Bio Septix®

 x 

Кошик порожній

Септичні системи та септик. Що потрібно знати?

Правила обслуговування септика та вигрібної ями є важливим пунктом ваших домашніх справ, адже вірна експлуатація позбавить вас від багатьох проблем.

Чому так важливо від­качу­вати септик

Септик складається з трьох шарів.

1. У верхньому шарі органічні відходи спливають на поверхню. Бактерії для вигрібних ям та септиків перетворюють ці відходи в рідину.

2. В середньому шарі знаходяться стічні води і в якому, в основному, можна знайти чисту воду. Ця чиста вода є єдиним шаром, який можна відкачувати або абсорбувати.

3. Далі йде нижній шар мулу, що складається з неорганічних відходів й осадів, побічних харчових і органічних продуктів.

Рівень непереробленого осаду на дні резервуара необхідно регулярно контролювати для підтримки функціонування септичної системи.

Септики, в яких відбувається накопичення важких осадів,  мулу на дні, - повинні періодично відкачуватись в залежності від умов експлуатації та розміру резервуара.

Якщо неорганічний осад - пластик, синтетичні вироби - періодично або регулярно не видаляти, може статися вилуговування полів і септик може більше не працювати - вийти з ладу.

Отже, необхідне відкачування септика з метою видалення неорганічного осаду з дна, це важливо для працездатності септичної системи.

Шановні клієнти! Всі біопрепарати Bio Septix Санекс розроблені і вироблені в Канаді.

Вам потрібна порада?

Фахівці ТМ Bio Septix Санекс завжди готові дати детальну консультацію щодо застосування біопрепаратів!

(096) 413-68-45, (067) 633-52-33, (095) 784-60-02, (095) 256-34-98.
Служба підтримки покупців
з 9-00 до 19-00