fbpx

Bio Septix®

 x 

Кошик порожній

Якщо вигрібна яма швидко наповнюється або замулилась - використовуйте засоби Bio Septix Санекс

Весна - час звернути увагу на порядок в обслуговуванні вигрібної ями особливо пильно. Весна - час непередбачуваний, і він приносить з собою не тільки танення снігу, але і підняття рівня ґрунтових вод.

У деяких регіонах України ця проблема залишається не тільки навесні, а майже цілий рік!

Ґрунтові води перепов­ню­ють вигрібну яму

Ґрунтовими водами заливає будь-який тип вигрібної ями, адже вода знаходить порожнечі в землі і освоює руйнування стінок вашої вигрібної ями, особливо якщо вона побудована неправильно.

Засіб Bio Septix Санекс для обслуговування вигрібної ями позбавляє її від переповнення

Звернення В'ячеслава надійшло на початку березня:

«Після покупки приватного будинку пройшло вісім місяців. На ділянці залишили вуличний туалет. З ним проблем немає, тому що використовую біопрепарат Bio Septix Санекс для його очищення.

Взимку почав використовувати новинку: Санекс Ro-Septix. Дуже задоволений.

А от щодо вигрібної ями багато не думав. Вона з двох півтораметрових кілець. Сказали мені сусіди, що вигрібна яма, якщо побудована правильно, не стане моєю проблемою. Відкачувати може іноді треба буде, а може ні. Вона сама себе повинна «обслуговувати». Зазвичай в результаті мені доводилося викликати машину для відкачування раз в 2-3 тижні.

Але ось приходить весна. Танення снігу ще я сяк-так пережив, точніше - в ямі рідина піднялася на півметра.

Але ось з приходом весняних дощів я побачив, що до води залишається буквально сантиметрів 40.

Після рясних дощів, які постійно йдуть в нашому регіоні по весні, яма заповнюється доверху майже за день або за ніч.

Вранці я викликаю машину, ввечері потрібно викликати знову. Унітаз майже повний. Навіть руки вимити неможливо. Чоловік, який приїхав з асенізатором, повідомив мені, що грунтові води - це добре.

Але яма в поганому стані, дно замулене, її треба чистити. Тому що одна справа просто вода або рідина, інше – неперероблені відходи у вигрібній ямі. Не уявляв, що там в ній, поки не побачив! Допоможіть!»

Засіб Bio Septix для обслуговування вигрібної ями з агресивними стоками

Той же самий сусід, що радив не обслуговувати яму до цього, порадив В'ячеславу зробити гідроізоляцію.

Але ми точно знаємо, і вже тепер знає В'ячеслав - гідроізоляцію робити дуже дорого, результат може виявитися після неї сумнівний, гідроізоляція не знищить відходи, запах не зникне. Кардинальні зміни потрібні! І чим раніше - тим краще!

Так, в разі В'ячеслава доведеться спілкуватися з асенізатором, але рідше і менше і тільки через підняття ґрунтових вод. І то - лише місяць березень.

При правильній перебудові або новому проектуванню ями, він вирішить проблему замулювання і переробки відходів за допомогою біозасобів Санекс.

Грунтові води будуть краще йти і швидше. В результаті при регулярному використанні (це значить - цілий рік), В'ячеслав вирішить багато проблем, яких уникнув би і раніше, купивши упаковку Bio Septix Санекс або RO-Septix.

Відкачувати в цілому в разі В'ячеслава неефективно. Води і самі зійдуть, тільки ось їм заважати не повинен загальний стан ями.

Що робити, якщо вигрібна яма замулилась

Мар'яна скаржиться, що у неї вигрібна яма замулилась, а замулене дно постійно. Для господині було новиною, що при регулярному і правильному використанні біопрепарату Bio Septix для очищення вигрібних ям вона вирішить всі подібні питання.

Дія біо засобів Septix для вигрібних ям в перший місяць

Крім того, кожен квітень і травень вона веде війну з сусідом поруч з її будинком. Чоловік скаржиться на сморід і викликає служби, які вже один раз штрафували Мар'яну.

А уявити, який аромат в спеку йде від вигрібної ями Мар'яни, можна. Вона в першу чергу хотіла розібратися з смердючими запахами з ями.

Але Bio Septix Санекс допоможе розібратися і з запахами, і з мулом на дні і на стінках, і з очищенням вигрібної ями. Нещодавно яма і зовсім обвалилася. Довелося платити великі гроші, щоб її переробити.

Як очищати вигрібну яму в прибережній зоні

Костянтин давно живе на Азовському узбережжі. Там же він побудував невелику турбазу. Крім того, є ділянка у нього самого і у його мами. На цих ділянках і в будинку теж є санвузол. Але з вигрібною ямою є один специфічний для цього регіону питання - сіль.

Високий вміст солей є проблемою для очищення ями. Простий засіб тут безсила. Втім, як і для Одеси. І питання це є у будь-якого жителя в прибережній зоні, в якій би області України море не вплинуло на вашу вигрібну яму.

 

Дія біо засобів Septix для вигрібних ям другого місяця

Тут на допомогу приходить біопрепарат Санекс Ro-Septix.Адже саме він дуже стійко справляється в септиках і ямах з агресивними умовами.

Каналізація в прибережній зоні – завжди сморід і завжди біда.

Аналогічного біопрепарату для вирішення даного питання ви не знайдете.

Ro-Septix действительно действенный продукт нового поколения, который работает при любой температуре, в стоках с повышенным содержанием солей и химических веществ. Особенно при высоком содержании солей!

Ro-Septix дійсно дієвий продукт нового покоління, який працює при будь-якій температурі, в стоках з підвищеним вмістом солей і хімічних речовин. Особливо при високому вмісті солей!

Якщо у вигрібну яму надходить вода після очисних фільтрів

Крім іншого ви використовуєте очисні фільтри для води. І не тільки якщо живете в прибережній зоні. Будь то Дніпро, Київ, Львів чи Житомир - при використанні іонообмінних фільтрів або свердловини з очисною установкою, що дає воду на весь будинок, вашої ямі необхідний біопрепарат Санекс Ro-Septix.

Максим щомісяця спеціально засипає 18-20 кг солі в вигрібну яму. Він змушений це робити через склад вод, а й яму треба якось очищати. Максим неодноразово звертався до нас із запитом, і давно чекав на наш новий біопрепарат Санекс Ro-Septix - тепер він регулярно використовує тільки його для очищення каналізації.

Дія біо засобів Bio Septix Санекс для вигрібних ям в третій місяць

Ваша яма - особлива, в ній абсолютно відрізняється склад і кількість агресивних речовин. Простим способом очистити її не вийде.

Для цього і створений новий біопрепарат Санекс Ro-Septix для очищення каналізації, стоків і вигрібних ям з агресивними стоками.

Наші біопрепарати нічого не люблять переробляти так сильно, як фосфати і нітрати. А також будь-яку органіку. Папір теж входить в їх меню, але гумові рукавички і пакети -маєчки - ні. Тому краще не кидайте в яму все домашнє сміття.

Тільки не забувайте, що кислоти руйнують будь-що, навіть найсильніший біопрепарат. Кислоти руйнують все.

Якщо якимось чином в вашу яму потрапляють кислоти, ми із задоволенням проконсультуємо індивідуально або підберемо схему застосування особисто для вас.

Вам потрібно зателефонувати за телефонами, вказаними на сайті.

Підведемо підсумок:
якою хорошою не була б яма, може так статися, що у вашому випадку вона заповнюється дуже швидко. Своєчасне обслуговування вирішить проблеми з її очищенням:

  • зменшите кількість нечистот;
  • досягнете розрідження твердих відходів і відкладень;
  • з ями і навколо неї зникне сморід;
  • внутрішні елементи каналізації (труби) очистяться від жиру і нальоту;
  • дренаж ями відновиться (відразу згадаємо про грунтові води і швидке наповнення);
  • тривалий час яма НЕ буде замулюватися, і ви уникнете жирових відкладень на стінках і на дні;
  • все, що переробить Bio Septix Санекс, стане складом, котрий є не агресивним і безпечним для людини і тварин .

Всі біозасоби Bio Septix® для вигрібних ям та септиків >>>

Телефонуйте зараз!

+38(096)413-68-45

+38(067)633-52-33

+38(095)256-34-98

(096) 413-68-45, (067) 633-52-33, (095) 784-60-02, (095) 256-34-98.
Служба підтримки покупців