fbpx

Bio Septix®

 x 

Кошик порожній

Як знищити грибок зі стін та підлоги?

Досить використовувати «традиційні рецепти», які включають в себе смердючий оцет, перекис водню, який піниться, щоб допомогти видалити і вбити цвіль, і т.п.

Безпечний і ефектив­ний спосіб видалення цвілі

Прийшов час сучасних і зручних засобів для видалення цвілі, і таким засобом є Біопрепарат Санекс Bio Septix Нейтралізатор Цвілі.

Використовуйте спрей Біопрепарат Санекс Bio Septix Нейтралізатор Цвілі для боротьби з грибком, або цвіллю. Буде потрібно по годині часу (практично без вашої участі), кілька підходів (якщо потрібно), один спрей, захисні рукавички, ганчірка, скребок (якщо потрібно).

Цей чудовий спрей для видалення цвілі має спеціальний склад - і це відмінний, безпечний і екологічний варіант, який з легкістю впорається з поставленим завданням.

Обприсніть біопрепаратом Нейтралізатор Цвілі на певні ділянки у вашій ванній кімнаті, де існує проблема з цвіллю, і залиште на час, вказаний на інструкції ззаду пляшечки.

Найкращим є той факт, що це безпечно для всіх поверхонь, безпечно використовувати і для навколишнього середовища. Крім того, це економічно вигідно!

Якщо ви страждаєте від цвілі, ви знаєте, наскільки велика різниця між використанням якісного засобу для видалення цвілі і неефективним аналогом в вашому домі.

Нерідко, особливо в холодну пору року вам доводиться економити на опаленні приміщення - і, як наслідок, там виникає грибок. Цвіль також є звичайним явищем в сильно вологих регіонах.

Цвіль процвітає в теплому і вологому середовищі, що підходить для зростання грибків і бактерій, які її викликають. Вони можуть вражати практично все, що завгодно, наприклад, ваші стіни, підвал, гіпсокартон, душ, одяг, пористі поверхні і ваші меблі.

Цвіль є однією з найбільш поширених причин алергії. Вона також може привести до втоми і стресу, і цього ви точно не знали.

Зростання цвілі може посилитися в різних умовах, наприклад, там, де:

  • протікає труба або вологі стіни;
  • погана вентиляція і малий вплив сонячного світла;
  • вологий клімат, погано опалювальне приміщення.

У боротьбі з цвіллю, крім використання нашого біопродукту, непогано слідувати нескладним правилам:

  • не забувайте про сонячне світло;
  • поліпшить вентиляцію або циркуляцію повітря в приміщеннях, схильних до зараження цвіллю;
  • вчасно міняйте старі протікаючи труби;
  • обов'язково використовуйте маску для носа при очищенні цвілі і грибка, щоб уникнути вдихання грибків. Не забудьте про рукавички!
  • ретельно очистіть за допомогою Біопрепарат Санекс Bio Septix Нейтралізатор Цвілі кути, так як будь-яка цвіль, що залишиться там, може відновити зараження.

Ванна кімната - це місце, де ми очищаємо своє тіло. Але це не означає, що сама ванна кімната повинна бути брудною.

Фактично, процес прийняття душу стане більш приємним, якщо це робити в чистій і ароматній ванній кімнаті. Це може відразу підняти ваш настрій і змусити вас забути про поганий день.

Якщо вам подобається мати супер чисту ванну кімнату (хто не хоче?), обов'язково спробуйте простий у використанні Біопрепарат Санекс Bio Septix Нейтралізатор Цвілі.

А як же підготовка перед ремонтом?

Радимо позбутися грибка до того, як він стане величезною проблемою і зіпсує покриття стін.

Для замовлення біопрепарату Нейтрализатор Цвілі на офіційному сайті біопродуктів Bio Septix, перейдіть за посиланням або скористайтеся швидким замовленням в 1 клік.

Також ви можете купити Septix Нейтрализатор Цвілі (Канада) в роздрібних магазинах України

(096) 413-68-45, (067) 633-52-33, (095) 784-60-02, (095) 256-34-98.
Служба підтримки покупців
з 9-00 до 19-00