fbpx

Bio Septix®

 x 

Кошик порожній

Хімічні та біологічні засоби очищення вигрібних ям, септиків, каналізації, дачних туалетів - в чому різниця?

Очищення вигрібної ями, септика, дачного туалету - дуже важливе питання забезпечення комфортного побуту при проживанні в приватному будинку.

Своєчасне, якісне і недороге очищення вигрібної ями забезпечує довгу і надійну роботу вуличного туалету, а також гарантує комфорт мешканцям і сусідам.

Вже досить велика кількість жителів приватного сектора в Україні прийшли до справедливого висновку, що для очищення септиків і туалетів вигідно і зручно використовувати спеціальні засоби, які випускаються промисловістю.

Купити біопрепарати для очищення септиків та вигрібних ям

У цьому випадку відпадає необхідність виклику асенізаторcької машини, вміст вигрібної ями зменшується як би само собою.

як очистити вуличний туалет

При цьому засоби для вигрібних ям поділяються на дві великі категорії, це:

  • Хімічні засоби для очищення септиків та вигрібних ям
  • Біологічні засоби для очищення септиків та вигрібних ям.

У чому ж різниця? Який саме тип препаратів слід використовувати, щоб отримати максимальну віддачу?

Що таке хімічний засіб для очищення септика і вигрібної ями?

Хімічні засоби для септиків та вигрібних ям - це спеціальний набір хімічних речовин і з'єднань, при додаванні яких до вигрібної ями або каналізацію відбувається хімічна реакція, в результаті якої вміст знищується шляхом хімічного перетворення.

Що таке біологічний засіб для очищення септика і вигрібної ями?

Біологічні засоби для септиків та вигрібних ям - це спеціальний набір живих організмів - бактерій.

При додаванні в вигрібну яму або каналізацію бактерії живуть в ній і в результаті своєї життєдіяльності поглинають вміст, переробляючи його в нешкідливу рідину.

 

Біологічний засіб для очищуванням вигрібних ям і септиків додають прямо в яму

При яких температурах використовують хімічні і біологічні засоби?

Хімічні та біологічні препарати для туалетів і вигрібних ям можна застосовувати цілий рік, незалежно від температури повітря.

Незважаючи на те, що бактерії, що входять до складу біозасобів, це живі організми, які при "заморожуванні" можуть перейти в "сплячку" або навіть загинути, біологічні засоби застосовують цілий рік, так як в септику і вигрібній ямі температура вмісту завжди вище нуля за Цельсієм.

Це пояснюється тим, що вміст ями безперервно розкладається природним чином весь рік, виділяючи тепло. Бактерії у вигрібній ямі взимку відчувають себе дуже комфортно і з успіхом виконують свою роботу.

Взаємодія препаратів з навколишнім середовищем

Існують деякі особливості і недоліки при використанні біологічних і хімічних препаратів для вигрібних ям.

Так, наприклад, наявність сполук хлору і деяких інших речовин в септику або вигрібній ямі можуть значно уповільнити роботу біологічного засобу.

У свою чергу, хімічні засоби можуть вступати в реакцію з матеріалами, з яких виготовлений туалет і каналізація, і руйнувати їх. При цьому хімічні засоби в тій чи іншій мірі токсичні, можуть чинити негативний вплив на навколишнє середовище і на здоров'я людей.

Біологічні засоби абсолютно нешкідливі для людини, рослин, тварин

Явною перевагою біологічних засобів для очищення вигрібних ям і дачних туалетів є повна нешкідливість для природи і людини як самих бактерій, так і відходів, одержуваних у результаті переробки вмісту.

Більш того, в результаті переробки бактеріями в ямі утворюється рідина, яка є чудовим добривом, її використовують для поливу і для підживлення рослин на ділянці.

Відходи вмісту після переробки хімічними препаратами токсичні і підлягають утилізації відповідно до норм. Їх використовувати на ділянці не можна, щоб уникнути негативного впливу хімічних речовин на рослини, тварин і людини.

Як швидко можна прочистити каналізацію?

Біологічні засоби для прочищення каналізації в трубах діють надійно і скрупульозно, поглинаючи всі сторонні відкладення і предмети - волосся, нігті, жир і ін.

При цьому бактерії дуже дбайливо ставляться до труб, ні метал ні пластик їх не цікавлять в якості їжі. В результаті ви отримуєте реально "доглянуті зсередини" труби каналізації, які забезпечують якісний слив, залишаючись при цьому цілими і неушкодженими.

Химические средства могут растворить отложения, однако они в ряде случаев реагируют также с прокладками, трубами, фитингами, разъедают пластмассу и металл. Таким образом, при помощи химических средств можно растворить отложения, но при частом применении быстро лишиться системы канализации в своём доме или на даче, после чего потребуется капитальных ремонт.

Хімічні засоби можуть розчинити відкладення, проте вони в ряді випадків реагують також з прокладками, трубами, фітингами, роз'їдають пластмасу і метал. Таким чином, за допомогою хімічних засобів можна розчинити відкладення, але при частому застосуванні  - також швидко позбутися системи каналізації в своєму будинку або на дачі, після чого буде потрібно капітальних ремонт.

Ефективність хімічних препаратів нижче, так як вони здатні пробити швидко маленький отвір в засмітті, а ось ретельно очистити всю внутрішню поверхню труб їм вдається не завжди.

Чи вигідно купувати біологічні засоби для очищення вигрібних ям, каналізації, усунення запахів?

Для підтримки порядку в будинку або квартирі Ви купуєте хімічні препарати: для очищення труб, переробки відходів, усунення запаху, прибирання приміщення, виведення плям, прання білизни, чищення килимових покриттів і ін. Ми перерахували тільки 7 товарів. Сумарно витрати на їх покупку складуть близько 300 грн.

Можна відмовитися від застосування хімічних засобів для прибирання приміщень

Кожний з біологічних засобів ТМ Bio Septix Санекс здатний замінити кілька побутових хімпрепаратів!

Всього три засоби: Bio Septix для вигрібних ям, Septix Біо Дрен і Санекс Антізапах «вдарять роботою» в декількох напрямках і замінять перераховані вище хімічні засоби.

 

Біологічні засоби ТМ Bio Septix Санекс здатні замінити побутові хімпрепарати

А витрати на їх придбання складуть 200 грн.

І використовувати Ви їх будете 3 місяці. Тобто витрати 1-го місяця складуть 66 грн.

Крім низьких витрат і приємного, тривалого результату, біопрепарати залишаються абсолютно безпечними для людини, тварин, рослин, а також для металів і бетону.

Вибрати біопрепарати Bio Septix Санэкс >>

Якщо ви вже визначилися, який купити біопрепарат, - можно скористатися швидким замовленням

Шановні покупці! Ознайомтеся з відгуками про біопрепарати Bio Septix та додайте свій відгук.

(096) 413-68-45, (067) 633-52-33, (095) 784-60-02, (095) 256-34-98.
Служба підтримки покупців