fbpx

Bio Septix®

 x 

Кошик порожній

Ефективне та якісне очищення вигрібних ям і септиків - дослідження фахівців

Щоб отримати достовірні дані про якість очищення стічних вод, септиків, каналізації та вигрібних ям за допомогою біопрепаратів серії Septix Санекс (Канада) були проведені спеціальні наукові дослідження,

які виконали фахівці Львівського Національного університету "Львівська політехніка" та Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Який біопрепарат для вигрібних ям ефектив­ніше

Дослідження біопрепаратів науковцями

Мета дослідження - на основі результатів порівняльного аналізу якості мікробіологічних препаратів встановити найбільш ефективний з представлених на Україні препаратів для очищення побутових стоків (а також септиків, вигрібних ям і ін.) в анаеробних умовах.

Дуже складно орієнтуватися споживачеві у виборі тих товарів, споживчі властивості яких не нормовано, а порівняльний аналіз цих властивостей можна провести тільки після проведення серії досліджень.  До таких товарів можна віднести біопрепарати, призначені для використання в системах очищення вигрібних ям і септиків.

Для цього і були проведені дослідження.

На першому етапі проводилась оцінка ціни, дозування біопрепарату і забезпечення його дії у вигрібній ямі об'ємом 1 куб.м.

Для досліджень застосовувалися найбільш поширені на українському ринку біопрепарати для очищення стічних вод, септиків, вигрібних ям і каналізації:

  1. Біопрепарат А (Країна А),
  2. Septix Санекс (Канада),
  3. Біопрепарат В (Країна В),
  4. Біопрепарат С (Країна С).

Так як для всіх біопрепаратів інструкціями передбачено внесення стартової дози і місячної дози, які відрізняються по масі, розраховувалися витрати і вартість препарату через різні періоди часу. Стартова доза вносилася або разово перед початком застосування препарату, або протягом першого місяця застосування через рівні проміжки часу (як у випадку з біопрепаратами Septix Санекс).

Результат аналізу ефективності біопрепаратів для вигрібних ям та каналізації

На основі техніко-економічного аналізу встановлено, що низька вартість даної програми використання препарату для очищення 1 куб.м стоків для препарату Bio Septix «Санекс» - 102 грн / рік.

Для біопродукту «Санекс» спостерігається також найбільш інтенсивна динаміка наростання концентрації іонів амонію - продукту життєдіяльності мікроорганізмів (на 10 ÷ 25% вище інших препаратів) і найбільше значення досягнутого БСК в розчині (на 14 ÷ 21% більше інших препаратів).

Таким чином, ефективність біопрепарату Bio Septix Санекс (Канада) для очищення вигрібних ям і септиків виявилася найвищою з розрахунку витрат грошових коштів на очищення 1 кубометра стоків.

Очищення вигрібних ям за допомогою канадських біопрепаратів Bio Septix "Санекс" - це простий і зручний спосіб заощадити на виклик і оплаті послуг асенізатора.

За поєднанням ціни біопрепарату Bio Septix "Санекс", якості і швидкості очищення - це кращий біопрепарат з тих, які можна купити в Україні!

 

За матеріалами статті:

Порівняльний аналіз якості мікробіологічних препаратів для очищення побутових стоків та вигрібних ям.
Автори: М. Мальований, доктор технічних наук, професор, керівник органу сертифікації СЦ «ГАЛСЕРТ», О. Кулик, аспірант, Національний університет «Львівська політехніка», м.Львів, Л. Челядин, доктор технічних наук, професор, кафедра хімії, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, м.Івано-Франківськ

(096) 413-68-45, (067) 633-52-33, (095) 784-60-02, (095) 256-34-98.
Служба підтримки покупців
з 9-00 до 19-00