fbpx

Bio Septix®

 x 

Кошик порожній

Рішення проблеми стоків і каналізації на зимових курортах України: біопрепарати Bio Septix Санекс

Як забезпечувати потреби тисяч гостей популярних зимових курортних гірських комплексів? А що робити базі відпочинку з септиком?

Коли кухня перевантажена безліччю замовлень, всі працюють, і в найвідповідальніший момент жироуловлювач більше не впорається, а засмічення знищить надію на нормальну роботу і зіпсує репутацію закладу?

Біопрепарати Bio Septix для зимових курортів

Біопрепарати Bio Septix - це ефективне вирішення питання нормального функціонування каналізації в готелях на курортах України. При готелі є ресторан, є кухня, є величезна кількість будиночків і номерів преміум класу.

Проблеми гірських курортних територій - це лід, сніг, мороз, дороги і каналізація. Забиті стоки це проблема будь-якої заміської бази відпочинку, особливо взимку в період свят і канікул.

Адміністратори готелю намагаються зробити новорічний і різдвяний вечір незабутніми. І головне, про що завжди пам'ятає адміністратор закладу, або топ-менеджер, - це закупівля необхідних щомісяця, а в свята - особливо, біопрепаратів Bio Septix.

Про це пам'ятають завжди місця громадського харчування, ресторани, бари, паби. Паби, що так люблять подавати смачні і гарячі смажені ребра - перші в списку проблем з каналізацією та забитими трубами.

Забита каналізація в ресторані і питання, як її прочистити, - не повинні встати в ніч Нового Року!

Як запобігти засміченню каналізації? Що робити з трубами взимку?

Регулярно використовувати біопрепарати Санекс Bio Septix. Зокрема, якщо стоки вже засмічені, використовуйте лінійку біопрепаратів для очищення труб в готелях, ресторанах, будинках, заміських комплексах.

1. Замовити біопродукт Санекс TZB-EDL для очищення стоків від жирів і пробок - ваше рішення. Викликати служби, які займаються усуненням засмічень - майже неможливо в святковий вечір по засніженій дорозі, і дуже дорого.

На першому етапі відбувається очищення труб від накопичених жирових відкладень і усунення неприємних запахів, що йдуть від них.

На другому етапі стічні води, пройшовши по трубах, з доданим біопрепаратом потрапляють в каналізацію, де продукт продовжує працювати.

В результаті застосування біопрепарату у септику і стічних трубах відсутні неприємні запахи і накопичення жирів, а також біопрепарат запобігає виникненню жирових пробок.

2. Друге рішення - біопрепарат Санекс для усунення запахів і розкладання жирів.

Велика кількість людей в курортному зимовому комплексі - засмічення в системі каналізації не додасть хороших відгуків закладу, як і неприємні запахи не зроблять святкові вечори гарнішими.

Очистити труби за допомогою біопрепарату Санекс Bio Septix - вірне рішення!

Телефонуйте зараз!

+38(096)413-68-45

+38(067)633-52-33

+38(095)256-34-98

(096) 413-68-45, (067) 633-52-33, (095) 784-60-02, (095) 256-34-98.
Служба підтримки покупців