fbpx

Bio Septix®

 x 

Кошик порожній

Очищення каналізації: як прочистити каналізацію ефективно?

Засмічена каналізація здатна паралізувати нормальне життя як в окремо взятій квартирі, так і в усьому будинку. Якщо немає хорошого зливу в каналізаційних трубах в кафе, ресторані - їх нормальна робота неможлива.

Все життя людини в сучасному світі залежить від деяких прозових, але вкрай важливих моментів, пов'язаних з бездоганною роботою всіх систем в багатоквартирних будинках, зокрема, від якісною роботою каналізації в будинку.

Питання очистки каналізаційних труб виникає періодично і причин тому безліч. Як би дбайливо ставилися до каналізації в будинку мешканці - в труби постійно потрапляють волосся, залишки їжі, жир, і інше подібне сміття. Накопичуючись на одній ділянці, це сміття здатне закупорити каналізаційну трубу і паралізувати нормальне життя в окремій квартирі або в усьому багатоквартирному будинку.

Так само серйозною причиною засмічення каналізаційних труб стає біологічне середовище: в трубах можуть приживатися рослини, утворюватися мул. Всі ці забруднення, накопичуючись в трубі, зменшують її прохідність, знижують зручність використання каналізації і в кінцевому підсумку ведуть до її повного засмічення.

Крім повного засмічення каналізації можуть виникати і інші неприємні моменти, так як неприємний запах з раковини на кухні в результаті того, що органічне сміття скупчилося на одній ділянці труби і почало розкладатися.

Для того щоб усунути всі ці проблеми, пов'язані із засміченням каналізації, потрібно швидко і ефективно проводити очищення каналізації від забруднень і заторів.

Які існують способи прочистити каналізацію?

Традиційні способи очищення каналізації - це механічна очистка труб за допомогою троса. Цей метод дієвий, але загрожує пошкодженням як труб, так і сантехніки, що вкрай небажано і задає надалі значних витрат на заміну деталей каналізаційної системи - труб, раковин, унітазів та ін. При цьому Ви також не зможете контролювати ступінь очищення каналізаційної труби й, прочистив каналізацію один раз, ви можете отримати нове засмічення через короткий час.

Ще один спосіб очистити каналізацію - вантуз. Цей метод очищення каналізації не пошкоджує труби, але не здатний якісно видалити серйозні пробки в каналізаційних трубах. За допомогою вантуза неможливо створити достатнє зусилля, щоб прочистити трубу повністю.

Промисловість випускає різні хімічні засоби для очищення каналізаційних труб, які містять кислоти і інші хімікати, які покликані знищити засмічення в результаті хімічної реакції, просто - роз'їсти пробку. Але явний недолік хімічного способу очищення каналізаційних систем - разом з заторами хімічні речовини роз'їдають і труби. І після двох - трьох таких очисток цілком імовірна необхідність заміни всієї каналізаційної системи в будинку. Тому прочищення каналізації за допомогою хімічних речовин вкрай ризикована і небажана міра.

Біологічна очистка стічних вод за допомогою фермент­ного біопрепа­рату Septix Біо Дрен

Біологічний засіб для прочищення каналізації Septix Біо Дрен - це спеціальний порошок в саморозчинних пакетах, який містить спеціальні бактерії, які потрапляючи в каналізаційну трубу, розкладають органічні речовини в каналізації, очищають внутрішню поверхню труби від органічних відкладень (жир, папір, риб'яча луска, волосся, залишки їжі і ін.).

Очищення каналізації Septix Біо Санэкс Біо Дрен

Бактерії не здатні пошкодити матеріал з якого виготовлені труби каналізації, їх дія відбувається швидко і ефективно, а також без шкоди для каналізаційної системи. Бактерії дуже активні і здатні видалити з системи найсерйозніші затори і пробки. Бактерії абсолютно нешкідливі для людини і навколишнього середовища.

Прочистка канализации биопрепаратом Septix Санэкс

Біопрепарат для прочищення каналізації Septix Санекс Біо Дрен розроблений і випускається канадською компанією Nviron Biosolutions inc, з успіхом застосовується в багатьох країнах світу для профілактики і очищення засмічень каналізаційних труб, усунення та профілактики появи неприємних запахів з раковини на кухні, з унітазу і ін.

Septix Біо Дрен - це препарат 21 століття з яким очищення каналізації стало ефективним і зручним.

Профілактичне застосування засобу для прочищення каналізації Санекс Біо Дрен запобігає утворенню пробок в каналізаційних трубах. Препарат з успіхом застосовують підприємства громадського харчування для підтримки каналізаційних систем в робочому стані, зокрема в мережі ресторанів МасDonalds.

видалення жирових відкладень в трубах

Як прочистити каналізацію за допомогою засобу Bio Septix Санекс Біо Дрен. Спосіб застосування.

Висока ефективність препарату обумовлюється тим, що:

  • препарат видаляє органічні відкладення на внутрішній поверхні труби (жири, волосся, папір, луска риби);
  • очищення відбувається від зливної горловини до основного стояка;
  • знищує неприємні запахи;
  • навіть при багаторазовому використанні препарат не ушкоджує поверхню пластикових труб і гумових з'єднань.

Очищення каналізації за допомогою біопрепарату Septix Біо Дрен - це сучасно, зручно, надійно, безпечно і недорого.

Біопрепарат Septix Санекс Біо Дрен ефективно очищає каналізаційні труби

Прочистити труби каналізаційної системи в будинку або квартирі, в офісі, в кафе або ресторані Ви зможете купивши засіб для очищення каналізації Septix Біо Дрен на нашому сайті.

(096) 413-68-45, (067) 633-52-33, (095) 784-60-02, (095) 256-34-98.
Служба підтримки покупців
з 9-00 до 19-00