fbpx

Bio Septix®

 x 

Кошик порожній

Видалення запахів в салоні автомобіля

Комфорт в салоні автомобіля – це не тільки високоякісне оздоблення і зручні сидіння, але і відсутність неприємних запахів.

Як позбутися неприємного запаху в авто

Причини виникнення неприємних запахів в салоні автомобіля можуть бути самими різними.

Найбільш поширені причини - це куріння (запах сигарет), а також тварини, які можуть несподівано залишити в салоні свої сліди.

Крім неприємного запаху тютюну (нікотину), запаху тварин, в салоні можуть виникнути неприємні запахи їжі навіть через ненавмисно пролитого молока, кави, вина, просипаних залишків їжі та ін.

харчові відходи в салоні авто

При цьому запахи в'їдаються в оббивку салону автомобіля, і неприємний запах стає часом «візитною карткою» даного авто.

Які ж існують методи видалення запахів із салону автомобіля?

Неприємний запах в автомобілі. Великого поширення серед водіїв отримали різні дезодоранти, які, по суті «забивають» неприємний запах в автомобілі. Такі дезодоранти бувають у формі аерозолів, а також у вигляді різноманітних «талісманів», які можна повісити на дзеркало заднього виду або на панель управління кондиціонером.

Як і в інших випадках боротьби з неприємними запахами - в салоні автомобіля при застосуванні дезодорантів утворюється така собі суміш з запаху дезодоранту і запаху салону.

Найчастіше ця суміш має теж не ідеальний аромат, з чим і доводиться миритися автовласникові.

Таким чином, дезодоранти не знищують неприємні запахи, а лише на час маскують їх, бажаний ефект видалення запаху не настає.

Часто неприємний запах настільки докучає, що поряд з активним застосуванням різних народних методів для видалення запаху, які як правило до позитивних результатів також не призводять, автовласники йдуть на дорогі заходи, такі як перетяжка салону та ін.

Реальне видалення запахів з салону автомобіля за допомогою бактеріальних біопрепаратів нового покоління

Насправді, щоб дійсно видалити неприємний запах в салоні автомобіля, а не замаскувати його, потрібно видалити само джерело запаху.

Для цих цілей були розроблені канадською компанією Nviron Biosolutions і успішно застосовуються спеціальні біопрепарати для догляду за салоном автомобіля і видалення неприємних запахів Санекс Автодогляд.

Засіб Санекс Автодогляд - це пляшка зі спеціальною рідиною, яку періодично розпилюють на оббивку салону.

Рідина містить приємну отдушку яка миттєво заміщає неприємний запах, а спеціальні бактерії, що містяться в рідині, розкладають залишки речовин на оббивці, які є джерелом запахів.

Таким чином, можна ефективно знищити неприємні запахи в автомобілі:

  • запах сечі,
  • запах калу,
  • запах крові,
  • запах кави,
  • запах вина,
  • запах блювоти і ін.

Профілактична обробка салону і багажника машини біопрепаратом для видалення запахів Санекс Автодогляд гарантує комфортне перебування в автомобілі, які б різноманітні події не відбувалися і не залишали свої сліди в салоні.

Засіб Санекс Автодогляд можна наносити відразу безпосередньо на джерело запаху, який потрапив на сидіння або оббивку салону Вашого автомобіля, при цьому ефект усунення неприємного запаху наступає в лічені хвилини.

Спрей з біологічним препаратом для видалення неприємних запахів з автомобіля компанії Nviron Вiosolutions простий в застосуванні і ефективний, користується великою популярністю в Америці і Європі.

Биопрепарат Bio Septix Санэкс АВТОУХОД для уничтожения пятен и вони в автомобиле

Тепер цей біопрепарат під торговою маркою Bio Septix Санекс -Автоуход можна купити в Україні.

Спрей Біо Септикс Санекс Автодогляд нешкідливий для людини та тварин.

Власники авто значну частину часу проводять в дорозі. Тому важливо, щоб салон автомобіля був чистим і мав приємний аромат.

Водити потрібно в комфорті!

Перейдіть до розділ "засоби Антизапахи", щоб купити засіб для чистоти в автомобілі.

(096) 413-68-45, (067) 633-52-33, (095) 784-60-02, (095) 256-34-98.
Служба підтримки покупців
з 9-00 до 19-00