fbpx

Bio Septix®

 x 

Кошик порожній

Як позбутися неприємних запахів домашніх тварин. Поради заводчикам кішок і собак

Усунути запах сечі - це питання завжди актуальне для заводчиків кішок і собак. Навколишній нас світ такий, що поряд з приємними ароматами в ньому бувають і неприємні запахи.

Видалити запах сечі. Як правильно діяти власникам кішок і собак?

неприємний запах тварин

Навіть найвихованіший в світі кіт може почати мітити свою територію. Для кішок це природно і закладено природою, нікуди від цього не втечеш.

Радість спілкування з улюбленою кішкою або собакою завжди має і зворотну сторону - необхідно контролювати запах в приміщеннях, де утримуються домашні тварини.

Якщо у вас хоч раз жила вдома кішка або ви були власником цуценя, то ви напевно знаєте як важко усунути, вивести запах тварини з килимів, меблів, шпалер, оббивки .

При спробах видалити неприємний запах в приміщеннях часто застосовують різного роду дезодоранти, які у великій кількості випускаються промисловістю.

Даних підхід в корені неправильний, так як за допомогою дезодорантів вдається лише приховати неприємний запах на деякий час.

як ефективно позбутися від запаху тварин в будинку

Більш того, спроба використання дезодорантів для видалення неприємного запаху кішки або собаки призводить до того, що запах дезодоранту змішується з запахом сечі і фекалій і виникає ще більш неприємний запах в приміщенні.

Багато хто прагне застосовувати різного роду народні методи для видалення неприємних запахів з килима або оббивки. Зокрема існує думка, що запах можна видалити помивши підлоги водою з йодом або оцтом, або з хлоркою.

Можливо при цьому запах кішки може бути видалений або нейтралізований, але тоді потрібно буде думати, як тепер боротися з запахом хлорки або оцту.

Будь-які народні засоби не зможуть вас гарантовано позбавити від неприємних запахів в приміщенні.

Як вирішують питання видалення неприємного запахa кішок і собак в сучасних умовах

Стрімкий розвиток науки і технологій, зокрема різного роду біотехнологій, в кінці 20-го століття подарували світу ряд ефективних рішень для вирішення багатьох вопосов життєдіяльності, в тому числі і для усунення неприємних запахів.

Спеціально розроблені безпечні натуральні екологічно чисті препарати канадської компанії Nviron Biosolutions, які поставляються в Україну під торговою маркою Bio Septix Санекс, відмінно зарекомендували себе у власників кішок і собак як надійне і ефективне засіб видалення неприємного запаху.

Біопрепарат Санекс Animals - це флакон зі спеціальною рідиною, завдавши яку на поверхню, Ви напевно позбудетеся від неприємних запахів кішки або собаки.

Ферментні речовини, які містяться в рідині, розкладають само джерело запаху з меблів, килимів або підлоги.

Крім того в препараті міститься легка приємна віддушка, яка відразу заміщає неприємний запах з оброблюваної поверхні.

Багато власників кішок і собак, розплідники і інші організації, що спеціалізуються на розведенні тварин, використовують біопрепарат Санекс Animals на постійній основі.

Запах кота або собаки усуне Санекс

При цьому проводиться профілактична обробка приміщень з періодичністю один раз на три дні. Природно, що препарат для видалення запаху кішки або інших домашніх тварин не залишає плям, абсолютно безпечний як для самих тварин так і для людей.

Більш того, препарат для видалення запаху можна наносити відразу на сліди перебування вашого вихованця на килимі або підлозі. При цьому в короткий час сеча і фекалії розкладаються. Тобто від них, по суті, нічого не залишається, що могло б викликати дискомфорт перебування в приміщенні, де живе кішка або собака.

На даний час біопрепарат для знищення запаху тварин можна купити в Україні в торгових мережах і магазинах:

  • спеціалізовані зоомагазини "Zooлогия",
  • "МегаМаркет",
  • будівельний гіпермаркет ОЛДІ,
  • сеть магазинов "Магия природы",
  • будівельні гіпермаркети "Будмен" и "Praktiker",
  • мережі магазинів "Країна & Край",
  • а також на нашому сайті.

Найближчим часом препарат Санекс Animals буде надходити в інші магазини госптоварів в Україні.

Запрошуємо стати дилером з продажу цих препаратів у Вашому регіоні.

Видалити запах кішки, собаки або запах інших домашніх тварин з біопрепаратами Санекс легко і просто!

Перейти в розділ Біопрепарати Bio Septix Санекс для видалення запахів >>

(096) 413-68-45, (067) 633-52-33, (095) 784-60-02, (095) 256-34-98.
Служба підтримки покупців
з 9-00 до 19-00