fbpx

Bio Septix®

 x 

Кошик порожній

Засоби для очищення вигрібних ям і дачних туалетів, септиків, каналізації: яке вибрати?

Для очищення вигрібних ям, септиків, каналізації розвиток біологічної науки подарувало людству ряд ефективних засобів для успішного і недорого вирішення питань, пов'язаних з утилізацією відходів життєдіяльності.

Популярність біологічних засобів очищення стрімко зростає в Україні і світі. І це зрозуміло, тому що ці способи дозволяють ефективно позбавлятися від відходів життєдіяльності при мінімальних витратах.

Біологічний засіб для очищення вигрібної ями - це, як правило, порошок (а також це можуть бути - гранули, таблетки), який містить спеціально підібрані і підготовлені природні мікроорганізми - бактерії та ензими.

У якісному біозасобів для очищення туалетів, вигрібних ям, септиків бактерії знаходяться в "оптимальному стані", тобто вони готові при попаданні в середу органічних відходів з максимальною ефективністю почати бурхливо розмножуватися, поглинати і переробляти вміст.

Які особливості та переваги використання біологічного засобу для вигрібних ям, септиків, туалетів

1. Бактерії і мікроорганізми для вигрібних ям абсолютно нешкідливі для навколишнього середовища і людини. Ці натуральні мікроорганізми самі є частиною природи, цілеспрямоване внесення їх у вигрібну яму лише створюють необхідну концентрацію природних бактерій певного типу в потрібному місці для швидкої і ефективної очистки відходів.

2. В результаті застосування біозасобів якісно очищується дно і стінки вигрібної ями або септика, що недоступно для асенізаторної машини.

3. Бактеріальні засоби для туалетів не здатні руйнувати будівельні матеріали з яких споруджена вигрібна яма, на відміну від хімічних засобів для очищення вигрібних ям і каналізації.

4. В результаті переробки вмісту вигрібної ями виходить рідина без запаху, яка легко засвоюється стінками вигрібної ями, легко відкачується і може служити відмінним добривом на присадибній ділянці, використовуватися для поливу.

5. В результаті роботи бактерій відбувається знезараження вигрібної ями, септика, знищуються всі неприємні запахи.

Який засіб для очищення вигрібних ям, септиків вибрати?

Якщо простежити за відгуками про біологічні препарати для очищення вигрібних ям в інтернеті від українських користувачів, то можна помітити, що поряд із захопленими відгуками про колосальну економію і зручності при очищенні вигрібної ями іноді присутня інформація про те, що хтось випробував якийсь біопрепарат і при цьому не отримав очікуваної ефективності.

В чому може бути причина?

Перш за все при використанні біологічного засобу необхідно строго дотримуватися інструкції по застосуванню, так як від способу внесення бактерій, їх концентрації та ін умов залежить надійна робота біопрепарату. Умовами та рекомендаціями щодо застосування, викладеними в інструкції, нехтувати не слід!

Ще один важливий момент - максимально скрупульозний вибір засобу для очищення вигрібної ями!

На сьогоднішній день засоби для очищення вигрібних ям, септиків, дачних туалетів можна розділити на три групи по виробникам.

Перша, основна група, це біопрепарати від провідних світових розробників і виробників. Такі біозасобів виробляються на ультрасучасних підприємствах під контролем топових фахівців, світових лідерів в розробці і виробництві біологічних засобів очищення. Виробляються такі біопрепарати в США, Канаді, Великобританії та деяких інших країнах. При цьому якість біопрепаратів точно така ж, як і у біологічних засобів, які використовують жителі країн виробників.

Друга група виробників - це підприємства з виробництва біозасобів, які купують і використовують ліцензію у провідних розробників. Серед таких біопрепаратів зустрічаються досить якісні, проте можливі і варіанти.

Третя група - це відверті підробки. Тобто, в кращому випадку, деякі, нехай навіть офіційні підприємства (а зустрічаються і просто "підпільні кустарі"), купують "фірмове" засіб, отримують з нього бактерії і намагаються їх розмножувати самостійно в доступних умовах, далеких від сертифікованого промислового виробництва. У гіршому випадку - покупцеві під видом бактерій можуть продати крейда, пральний порошок або що-небудь ще, чого навіть з натяжкою не підходить визначення - біологічний засіб для очищення вигрібної ями, септика, дачного туалету. Таку "продукцію" можна легко зустріти на ринках в Україні.

Таким чином, будьте дуже уважні і перебірливі при виборі засобу для очищення вигрібної ями або септика, щоб не стати жертвою підробки або не купити не цілком якісний препарат з країн третього світу.

Компанія Nviron Biosolutions Inc. (Канада) - провідний постачальник біологічних засобів очищення

Біологічний засіб очищення вигрібних ям, септиків, туалетів Bio Septix Санекс (Канада), що представляється нами на ринку України - це високотехнологічний біопродукт від провідних світових розробників біологічних засобів очищення.

Біопрепарат Bio Septix Санекс проводиться в Канаді, має спеціальну ефективну формулу за складом бактерій для швидкої і нескладної процедури очищення вигрібної ями, септика, дачного туалету.

Биопорошок Bio Septix Санекс (Канада) відмінно зарекомендував себе в Україні і широко використовується у всіх регіонах.

Вибираєте засоби для вигрібних ям - прочитайте відгуки про Біо Септікс Санекс!

Купити засіб для очищення вигрібних ям, септиків, каналізації, дачних туалетів Bio Septix Санекс (Канада) можна на цьому сайті, в торгових мережах України і роздрібних магазинах.

Купуйте справжнє!

(096) 413-68-45, (067) 633-52-33, (095) 784-60-02, (095) 256-34-98.
Служба підтримки покупців
з 9-00 до 19-00