fbpx

Bio Septix®

 x 

Кошик порожній

Бактерії для дачних туалетів

Дачний туалет, вуличний туалет в приватному будинку - це дуже відповідальне і важливе місце в побуті. Від догляду за вуличним туалетом залежить багато в чому комфорт проживання для мешканців будинку, а також для їхніх сусідів.

Дачні туалети бувають різноманітних конструкцій. У деяких випадках споруди дачного туалету передбачають можливість періодичної відкачування. А в багатьох випадках можливість використання послуг асенізатора є недоступною.

туалет на дачі

У будь-якому випадку, у міру використання ємність вуличного туалету заповнюється, в районі туалету з'являються специфічні запахи.

Як очистити вуличний туалет не вдаючись до послуг асенізато­ра?

Використовувати засіб для очищення вигрібних ям, дачних туалетів Bio Septix Санекс!

Bio Septix Санекс від канадського постачальника Nviron Biosolutions - це спеціально розроблене засіб для очищення вигрібних ям, локальної каналізації, дачних туалетів, - якісний, сертифікований біопрепарат, який представляє на ринку України торгова марка Bio Septix®.

Біопрепарат Septix Санекс для вигрібних ям та дачних туалетів містить спеціальні бактерії, що особливим чином підготовлені до внесення в вигрібну яму, каналізацію, дачний туалет

Бактерії потрапляють у вигрібну яму і поглинають, переробляють вміст природним чином. В результаті діяльності бактерій відбувається швидке природне очищення ємності дачного туалету або вигрібної ями, знищуються всі неприємні запахи.

У вигрібній ямі, ємності дачного туалету накопичується нешкідлива рідина, яка може також бути використана для поливу рослин на присадибній ділянці. При цьому органічні речовини, що містяться в рідині, служать відмінною підгодівлею для рослин.

Засіб для вигрібних ям, вуличних і дачних туалетів Septix Санекс містить бактерії, сертифіковані за всіма міжнародними стандартами.

Бактерії Bio Septix (Біо Септікс) це очищення вуличного туалету без асенізатора

Самі бактерії, а також продукти, які вони виробляють в результаті своєї життєдіяльності, абсолютно нешкідливі для людини і навколишнього середовища.

Крім знищення запахів і переробки вмісту, бактерії для вигрібних ям Септікс відмінно забезпечують очистку стінок і дна вигрібної ями.

Тому застосування біозасобів має важливе значення навіть при використанні послуг асенізатора. Адже при відкачці вигрібної ями очистити стінки і дно вигрібної ями не вдається, так само як і усунути неприємні запахи.

Купити бактерії для вигрібних ям та дачних туалетів в Україні > > >

Засіб для вигрібних ям, дачних туалетів Septix (Канада) відмінно зарекомендував себе в Україні, широко використовується у всіх регіонах країни, купити засіб для дачних туалетів можна в торгових мережах України, в роздрібних магазинах, а також на цьому сайті.

Догляд за дачним туалетом за допомогою засобу Bio Septix Санекс (Канада) полягає в періодичному внесення засобу в ємність або вигрібну яму. При цьому ви гарантуєте собі якісне очищення від вмісту, повну відсутність запахів, економію коштів для оплати послуг асенізатора.

У разі, якщо у вигрібній ямі передбачений дренаж, то отримана в результаті переробки нечистот нешкідлива рідина буде поступово відходити.

А якщо дренаж не передбачений, то рідину можна легко відкачати і використовувати в господарстві як добриво.

Купити канадський Septix >>>

Купити бактерії для вигрібних ям, септиків, каналізації з доставкою в Київ, Дніпро (Дніпропетровськ), Львів, Тернопіль, Чернівці, Луцьк, Харків, Запоріжжя й інші міста України.

(096) 413-68-45, (067) 633-52-33, (095) 784-60-02, (095) 256-34-98.
Служба підтримки покупців
з 9-00 до 19-00