fbpx

Bio Septix®

 x 

Кошик порожній

Ефективне очищення септика і дачного туалету від нечистот: вибираємо Bio Septix Санекс

На просторах інтернету все частіше можна зустріти чарівні статті, які закликають не будувати примітивні системи відхожих місць, не використовувати вуличний туалет і розповідають про те, як саме і як правильно облаштувати настільки важливе місце на дачній ділянці або в приватному будинку, навіть якщо побудувати повноцінну каналізацію ви, в силу різних причин, не зможете.

Bio Septix Санекс - порошок для вигрібної ями

На даний момент дійсно існують спеціальні сучасні люфт-клозети, системи фільтрації, септики зі складними назвами, які покликані одночасно накопичити і очистити туалет і інші новомодні слова, що описують куди у вас вийде, власне, без запахів і проблем сходити в туалет.

Як правило, статті розраховані на споруду не зовсім зрозумілих систем для скупчення нечистот, і, по-моєму, розраховані вони не зовсім на українського споживача.

Говорити про те, що вони погані ми ніколи не будемо. Вони дуже гарні і дуже ефективні. Але б'ють по гаманцю і по незрозумілості займають, напевно, друге місце.

І коли ви потрапляєте на дачу до друзів, приїжджаєте в старе село зі столітньою історією до бабусі, та й взагалі, відзначаєте свята як завжди, то ви підете, то швидше за все в старий добрий вуличний туалет.

У всякому разі наші сусіди і бабусі не чули про те, що таке люфт-клозет. Ми не станемо говорити їй, що ще й засіб для його очищення доведеться купити в якомусь гарному магазині для біотуалетів.

Якщо врахувати, що бабуся тільки недавно нарешті погодилася з тим, що Bio Septix Санекс - це ефективно, не дорого і надовго (і розлучатися зі своїм вуличним туалетом вона не збиралася), залишимо тему біотуалетів та іншого взагалі. Інформацію про них ви знайдете на їх власних спеціалізованих сайтах.

Очищення вигрібної ями і вуличного або дачного туалету

Уже дуже багато сказано про очистку септиків, каналізації та вигрібних ям, особливо в приватному секторі.

Але за кількістю інформації, багато з тих, хто живе весь сезон на дачі аж до вересня-жовтня або відвідує свою дачну ділянку час від часу, або банально не має туалету в будинку, - просто розгублюється!

бактерії Septix для зливних ям

Часто більшість з вас не може визначитися з тим, чи варто йому використовувати біопрепарат Septix Санекс, якщо є дачна ділянка, і який засіб найкраще вибрати.

Тому сьогодні ми особливо уважно приділимо частину статті саме дачникам. Але й не варто забувати, що дана стаття, як і завжди, дуже корисна клієнтам, які живуть у приватному будинку.

Нічого принципово нового в статті ви не знайдете, хоча буває всяке. Але нагадати про важливість своєчасної очистки септика ми повинні!

З початку травня жителі міст збираються на дачу, дачний сезон повноцінно відкритий, все насолоджуються відпочинком під веселе гудіння бджіл і зростаючої зеленої травички. Хтось радіє саджанців і юним, тільки що посадженим деревцям. Дача - це кожному своє.

Що об'єднує всіх нас, дачників? Крім усього приємного і хорошого - неприємні запахи і саме банальне - питання, як очистити дворової туалет.

купить порошок для выгребной ямы

Ви часто намагаєтеся вирішити проблему забитої каналізації, переповненого вуличного туалету чи вигрібної ями зі страшною запахом, що посилюється в міру збільшення кількості градусів на термометрі?

Чому це вічна проблема? Просто ви намагаєтеся вирішити її, роблячи кроки, які не виправдають себе ні з технічної, ні з фінансової, ні навіть з логічної точки зору.

Не всі спочатку купують погружной або фекальний насос, і навіть якщо це роблять, то викачувати з ями нечистоти, повні жирів та іншого - справа свідомо програшну. І головне - куди? Таке відкачувати ніяк не вдасться!
Щоб використовувати вищезгаданий насос, спочатку необхідно переробити вміст відхожого місця в рідину хоч якийсь легкотравної консистенції для того, щоб ви могли її утилізувати, (і при цьому не померти від аромату нечистот), наприклад, на свою ділянку. Так, це можливо і це перше, про що піде мова.

Куди подіти фекалії і нечистоти, що були перероблені бактеріями Bio Septix Санекс?

Варіантів кілька: найпростіший - злити рідину спеціальним насосом, оснащеним шлангом, на траву або під плодові дерева. Так роблять дуже багато, крім іншого - це своєрідне добриво і підгодівля для тієї ж трави.

Але тут є підводний камінь, до нас часто звертаються з приводу того, що читали - так робити не можна! Не можна це робити після 3-4 тижнів обслуговування ями, що служить вигрібної або вуличним туалетом, і навіть після 8 ми не можна. Робити це можна не раніше, ніж через три місяці постійного використання, і ми категорично не рекомендуємо це робити під помідори, капусту, огірки і петрушку з морквою.

Варіант номер два - виклик спеціальної машини-асенізатора, для того, щоб «забрати» те, що переробив Septix Санекс (немає насоса, немає бажання з ним вправлятися, полубетонная бетонні яма, що служить вуличним туалетом, немає газону, не хочу зливати, і інше)

Тут питання наступне: навіщо мені взагалі біо порошок Санекс, якщо все одно доведеться заплатити за машину, я добре знаю, що це за машина і навіщо її викликають, адже мучуся з нею постійно. Тут є суттєва різниця: викликати її доведеться вкрай рідко, і крім того - термін життя вашої ями, як і її обсяг залишатимуться на приємному для гаманця і нервів рівні.

Частий виклик асенізатора - біда для вуличного туалету чи вигрібної ями. Зовсім скоро вони приходять в непридатність, а цього хочеться уникнути. І якщо все одно є необхідність викликати асенізатор, то він відкачає мутнувату на вигляд рідина, майже без запаху, що приємно вам і сусідам.

Але варто підкреслити, що при використанні Bio Septix Санекс в дачному або вуличному туалеті необхідність виклику асенізатора відпаде сама по собі. Переробних рідина буде йти в дренаж, стінки і дно ями не будуть замулені і якщо ви і зробите це - викличете асенізатор, то можливо, тільки одноразово в кінці сезону.

Унікально підібрана формула біопрепаратів Bio Septix Санекс спрямована на повне знищення неприємних запахів, переробку нечистот і відновлення вигрібної ями.

Що саме відбувається у вигрібній ямі, і яким чином видаляються і переробляються фекалії?

Для початку, бактерії Bio Septix перетворять фекалії з твердої фракції в гелеву, поступово ця маса буде дренажіровать в землю і ставати тієї самої мутнуватої рідиною, майже без запаху (майже означає легке присутність деякого запаху, який не зважає настільки вже неприємним), почнуть розріджувати донний осад, крім іншого буде попереджено появу мильною і жирової плівки на стінках і на дні вашої вигрібної ями.

Що таке бактерії і якими вони є? Це очищаючі бактерії, що містяться в Bio Septix Санекс, вони активно взаємодіють з усіма органічними відходами в ямі, складаються з декількох колоній і допоміжних ферментів. І вони допоможуть запобігти появі личинок комах, саме вже зовсім неприємне.

біопрепарат порошок Septix Санекс для вигрібних ям купити Україна

Роблять все це спеціально підібрані в складі бактерії, як уже було сказано, бактерії безпечні для людини, тварин і навколишнього середовища.

Не будемо говорити, що крім особистої вигоди щодо безпечного та низько витратної очищення септика або вуличного туалету, ви крім іншого сприяєте збереженню навколишнього середовища і зводите до мінімуму вплив відходів на немає хоча б в своєму власному дворі, а це вже дуже багато!

Біопрепарат Bio Septix Санекс підходить тільки для вигрібних ям або можна використовувати його і в вуличному або дачному туалеті?

Біопрепарат Bio Septix Санекс для вигрібних ям створений для боротьби з усіма перерахованими вище проблемами в будь-яких системах збору органічних нечистот:

  • повноцінна вигрібна яма з каналізацією,
  • дачний туалет,
  • вуличний туалет.

І він допоможе вирішити проблеми всім власникам подібних туалетів або ям, які їм доводиться вирішувати із завидною постійністю.

біопрепарати для вигрібних ям купити Україна

Все, що потрапляє в яму, вже не має значення для її складу? Або щось може бути згубним для бактерій?

Згубними для бактерій у вигрібній ямі є такі речовини:

  • сполуки хлору і сам хлор,
  • будь-які луги,
  • феноли,
  • кислоти
  • альдегіди.

Тому, якщо ці речовиниі потрапили в систему каналізації або ви злили рідину, що містить їх, в дачний туалет, додайте нову позачергову порцію бактерій Санекс. Це у разі, якщо шкідливих речовин було не так багато.

А якщо в яму або вуличний туалет потрапила велика кількість цих речовин, доведеться почекати від 5 до 10 днів і після цього повторити весь курс додавання біопрепарату Bio Septix Санекс.

Слід розуміти, що біозасіб Bio Septix Санекс - не отруйний хімічний препарат, який в кілька разів прискорить процес переробки нечистот. Наприклад, зробить це за тиждень.

Bio Septix Санекс обов'язково впорається з цим - переробкою органічних відходів, але в перебігу терміну від 2.5 до 3 місяців. Стічні води будуть розкладатися на твердий осад, газ і воду.

Якщо ви користуєтеся Санекс, то природне очищення вигрібної ями прискорюється, і не принесе в майбутньому ніяких проблем.

Bio Septix Санекс не розкладає неорганічні відходи

Бактерії не зможуть допомогти ямі, яка служить одночасно відхожих місцем і сміттєвим баком.

 

Відмінний відпочинок - це, перш за все, чисте, свіже повітря, заради якого ви і покинули свою квартиру, або вийшли ввечері на газон або в город. І Bio Septix Санекс з організацією відпочинку впорається на ура!

З усією відповідальністю ми можемо сказати, що канадський виробник, компанія NVIRON BIOSOLUTIONS Inc., вкрай скрупульозно ставиться до якості продукції, тому що від її ефективності залежить не тільки ваш комфорт і зручність в обслуговуванні вигрібної ями, а й збереження навколишнього середовища.

 

Купити біопрепарати Санекс Bio Septix для очищення септиків, каналізації, вигрібної ями, вуличного і дачного туалетів »»»

Знайти в вашому місті чи населеному пункті де купити біопрепарат Санекс Septix (порошок) »»»

Телефонуйте, щоб отримати консультацію, замовити та купити біопрепарати Bio Septix Санекс, за телефонами, вказаними на сайті в розділі Контакти »»»

(096) 413-68-45, (067) 633-52-33, (095) 784-60-02, (095) 256-34-98.
Служба підтримки покупців
з 9-00 до 19-00