fbpx

Bio Septix®

 x 

Кошик порожній

Вигрібна яма без відкачування за допомогою Bio Septix Санекс (Канада)

Вигрібна яма без відкачування? Наскільки це реально?

Очищення вигрібної ями – складова нашого щоденного життя. Куди потрапляє органіка, а саме все те, що зливається в будинку в різних кімнатах, для цього призначених?

Так, ви маєте рацію в деяких приватних секторах є міська каналізація. Але повірте, кількість таких районів у порівнянні зі звичайними - з милою вічною проблемою - вигрібною ямою складає всього 10 - 15%. Як живуть інші?

Вигрібна яма без відкачуван­ня

Яма наповнюється. Вона не вічна. І в той день потрібно вирішити, куди подіти весь вміст. Викликати асенізатор. Хтось викликає щотижня, хтось більш везучий і викликає рідше.

Але ви знаєте про те, що для очищення септика асенізатор можна не викликати взагалі?

Переконайтеся, спробувавши додати в яму засіб Bio Septix Санекс для вигрібних ям і каналізації . При регулярному використанні біопрепарат розкладе жир, мул і органіку. Він відновить об'єм септика, він допоможе економити, тому що ви будете його додавати через деякий час, а ефект буде тривалий.

Після того, як біопрепарат Bio Septix Санекс переробить вміст ями , воно почне кудись регулярно зникати. А кожен новий місяць ви заглянете в вигрібну яму, з полегшенням усвідомивши, що асенізатор не потрібно.

Яма повинна і може працювати без відкачування. Просто необхідно утримувати стінки і дно в чистоті - саме з цим і впорається Санекс. Без вашої допомоги. Йому від вас потрібно спочатку всього 1 відро води в тиждень, потім - раз на місяць. У цьому відрі ви розводите бактерій - бійців і вливаєте в унітаз або в яму.

Більшість жителів приватного сектора, власників дач або просто ділянки землі з вуличним дачним туалетом знають - вигрібна яма сама по собі не очиститься, точніше, її вміст не випарується. А ось яма випаровується регулярно - її корисний об'єм зменшується вже через півроку використання!

Чому так відбувається? Справа в тому, що хімічні реагенти, бомби і асенізатор - тимчасове рішення.
А нам хочеться запропонувати щось постійне, ефективне і без шкоди для сімейного бюджету. Таким препаратом є біопрепарат Санекс для вигрібних ям і каналізації.

Канадское биосредство Bio Septix Санэкс для выгребных ям в Украине

Bio Septix Санекс допоможе заощадити на обслуговуванні септика , оскільки використовується він спочатку щотижня, а після - всього один раз в місяць. Таким чином, сплачуючи за 1-2 пачки Septix Санекс (якщо 1 берете взапас), ви економите пристойну суму в порівнянні з іншими методами обслуговування.

При регулярному використанні канадського Санекс ви зможете відновити обсяг вигрібної ями , перестанете боятися обвалу замулених брудних стін і повної зупинки ями, позбудетеся від неприємних запахів, проблем з відкачування та викликом асенізатора. Кожен виклик - нова оплата за його послуги, а ефективність збережеться лише до наступного заповнення септика і необхідності відкачування. І не факт, що хоча б через місяць.

Не шукайте методи обслуговування вигрібної ями у сусідів, не читайте, що яму перемогти не можна! Можна і потрібно!

А головне, обслуговування вигрібної ями з Bio Septix Санекс екологічно безпечно і по-людськи приємно: без відер, рукавичок, шлангів та насосів.

Насос знадобиться через три місяці, і на поверхню він підніме ледь каламутну світлу рідину, без запаху і неприйняття. Злийте її під дерева або на траву. І все!

Фотографії результату роботи біопрепарату Bio Septix Санекс з очищення септика дивіться в цій статті.

Детальний огляд дасть відповідь на більшість ваших питань про обслуговування вуличного дачного туалету.

Перейдіть по посиланню, щоб вибрати необхідний вам об'єм упаковки біопрепарату і купити Bio Septix Санекс для вигрібних ям

Переконайтеся самі в ефективності Bio Septix Санекс!

Шановні клієнти! Всі біопрепарати Bio Septix Санекс розроблені і вироблені в Канаді.

Вам потрібна порада?

Фахівці ТМ Bio Septix Санекс завжди готові дати детальну консультацію щодо застосування біопрепаратів!

(096) 413-68-45, (067) 633-52-33, (095) 784-60-02, (095) 256-34-98.
Служба підтримки покупців