fbpx

Bio Septix®

 x 

Кошик порожній

Спрей Санекс Антитабак позбавить від запаху сигарет

Як видалити запах сигарет

Ви любите покурити в приміщенні, в салоні автомобіля, на кухні, на балконі і просто перед телевізором? Хтось із членів вашої родини так робить? Ви живете вже довгий час в цій квартирі або в цьому будинку, і саме сьогодні зрозуміли, що від в'ївся запаху нікотину потрібно позбутися? Ви змінюєте житло, і після переїзду розумієте, що колишні господарі любили курити в приміщенні? Як видалити запах?

У вас немає часу проводити постійне прибирання, яке дорого коштує, приміщення? Очисники, освіжувачі і нейтралізатори не принесли очікуваний ефект, і він був тимчасовим?

Спробуйте щось дійсно нове, без шкоди для сімейного бюджету - канадські біопрепарати Санекс!

Рекомендуємо купити біопрепарат Санекс Антитабак!

Спрей Санекс Антитабак безпечний для людини, рослин, тварин

Біопрепарат у вигляді спрею Санекс Антитабак не витісняє неприємний запах сигарет, не нейтралізує його, на час дезодоріруя приміщення, не забиває своїм власним запахом - він знищує причину виникнення неприємного запаху, спеціальні бактерії в складі даного засобу для нейтралізації запаху нікотину і сигарет поглинають запах - і він не повертається знову.

Ви можете обробити за допомогою Санекс Антитютюн будь-яке житлове приміщення, офіс, стіни і підлоги в приміщенні, де курять.

Дрібні частинки тютюну завжди можуть потрапити на одяг, на килим, на оббивку, за умови, що ви тримаєте пачку сигарет при собі, або в будинку. Вони теж викликають неприємний запах, навіть якщо ви не курили деякий час.

Попільничка, що стоїть на кухні, на балконі, на лоджії, або просто на столі - теж джерело запаху від сигарет, навіть якщо ви після кожного разу її миєте.

Будь-яке з цих місць обробить Санекс Антитабак.

Канадський біопрепарат Санекс Антитютюн

Є безліч альтернативних способів позбавити себе від неприємного запаху сигарет і тютюнового диму:

  • природа створила апельсини, лимони та кавові зерна. Все це в суміші можна розвісити по квартирі і обіцяють, що лише протягом декількох днів ви отримаєте результат;
  • ароматичні масла, оцет, освіжувачі, нейтралізатори, шампунь, сода, хлорка, мильна стружка, мокрі рушники, хімікати для прибирання стін і поверхонь, пароочищувачі, і навіть рис!

Але чи варто використовувати народні засоби і перетворити будинок в пральню з всюди розвішеними мокрими рушниками?
Чи потрібно довго думати про те, як разом і швидко видалити з'єднання нікотину з житлового приміщення, зі стін, килимів, меблів і одягу?

Є спеціальний біопрепарат для знищення запаху нікотину і сигаретного диму! Використовуйте канадський біопрепарат Санекс Антитабак і наповніть будинок свіжістю!

Бактерії Біо Септікс (Bio Septix) для очищення вигрібних ям

Біопрепарат Bio Septix Санекс (порошок) - високоефектив­ний бактеріальний засіб для очищення вигрібних ям, септиків і каналізації в будинках та квартирах.

Купити Bio Septix Санекс Активатор компосту

Біопрепарат Bio Septix Санекс Активатор компосту - високоефективний бактеріальний засіб для швидкого отримання компосту.

(096) 413-68-45, (067) 633-52-33, (095) 784-60-02, (095) 256-34-98.
Служба підтримки покупців
з 9-00 до 19-00