fbpx

Bio Septix®

 x 

Кошик порожній

Bio Septix ANIMALS Концентрат на допомогу власникам котів і собак

Де застосову­вати ANIMALS Концентрат

Миття посуду і місця годування тварини

Як добре вихований ваш кіт? Ви ж не можете сказати, що він завжди їсть в фартусі і в серветці? Що він любить їсти? Сухий корм, рідкий корм, натуральні продукти? Ще на підлозі стоїть серед мисок миска з водою, і воду нерідко розливають

Яким би не був кіт, але те, що він їсть або не їсть, часто опиняється на підлозі.

Відмити підлогу в місці годування тварини? Легко!

Біопрепарат Animals Концентрат впорається на відмінно!

А як часто ви миєте миску тварини?

Знаєте, що навіть на пару днів залишений корм (прилиплий, висохлий) може викликати ряд захворювань і банальне отруєння - адже він все одно гниє! Особливо влітку!

Не любите вечорами відмивати котячу миску? Налийте в миску води і буквально 3-5 мг біо засобу Bio Septix Санекс ANIMALS Концентрат. Залиште миску відмокнути на 10-15 хвилин і ретельно промийте в проточній воді.

Прання речей вихованця

Собака гуляє і в дощ. Деякі вихованці носять одяг і взуття (шкарпетки), коли зимно. Відіпрати і обробити такі вироби допоможе ANIMALS Концентрат.

Bio Septix ANIMALS Концентрат відпере взуття для собак

Додайте 5-10 мг засобу в пральну машину або безпосередньо на котячі або собачі речі, підстилки, килимки і періть.

Прибирання котячого туалету

Кілька крапель Санекс ANIMALS Концентрату, додані в воду для миття, відмінно продезинфікують котячий туалет і змиють всі забруднення.

Котячий туалет у багатьох складається з тирси. Ви звичайно не зливаєте вміст котячого туалету в ванну, душову кабіну або раковину. Але ви регулярно миєте цей предмет і на ньому мимоволі залишаються залишки тирси - котячого наповнювача, і труха.

Раковина після миття котячого туалету

Поступово можна забити слив. Можна забити каналізацію. Слід використовувати біопрепарат Біо Дрен. Регулярно і без проблем, адже труха - це органіка.

Гігієнічна обробка, миття, прання - все, що необхідно для вашого вихованця, - забезпечить екологічний біопрепарат Bio Septix ANIMALS Концентрат Санекс.

Санекс ANIMALSтакож є у вигляді спрею!

Зробіть замовлення біопрепаратів на сайті t-klio.dp.ua або зв'яжіться з командою ТМ Bio Septix Санекс.

Телефонуйте зараз!

+38(096)413-68-45

+38(067)633-52-33

+38(095)256-34-98

 

Бактерії Біо Септікс (Bio Septix) для очищення вигрібних ям

Біопрепарат Bio Septix Санекс (порошок) - високоефектив­ний бактеріальний засіб для очищення вигрібних ям, септиків і каналізації в будинках та квартирах.

Купити Bio Septix Санекс Активатор компосту

Біопрепарат Bio Septix Санекс Активатор компосту - високоефективний бактеріальний засіб для швидкого отримання компосту.

(096) 413-68-45, (067) 633-52-33, (095) 784-60-02, (095) 256-34-98.
Служба підтримки покупців
з 9-00 до 19-00