fbpx

Bio Septix®

 x 

Кошик порожній

Господарські товари нового покоління - препарати Біо Септікс

Біо Септікс (Bio Septix) - нове покоління товарів для господар­ства

З 2003 року в магазинах господарських товарів в Україні з'явилися і користуються стійким попитом нові товари - біопрепарати серії Bio Septix Санекс.

Розроблені провідними фахівцями канадської компанії Нвірон Біосолюшінз ферментні біопрепарати дозволяють з успіхом вирішувати багато завдань в підсобному господарстві, в різних областях діяльності людини.

Ферментні біопродукти здатні прямо або побічно сприяти захисту навколишнього середовища від забруднень, зокрема дозволяють успішно вирішувати проблему саморозкладу і утилізації органічних відходів.

Перед власниками приватних будинків, заміських котеджів і дач рано чи пізно постає завдання утилізації відходів життєдіяльності, а також усунення специфічного запаху в своїх туалетах.

У торгових мережах супермаркетів госптоварів України, а також в роздрібних господарських магазинах, - для очищення вигрібних ям і септиків, усунення неприємних запахів ви можете придбати біопрепарати Bio Septix Санекс.

Ферментний препарат Bio Septix в порошку

До складу препарату Bio Septix (Біо Септікс) входять спеціальні мікроорганізми, ензими і ферменти, які забезпечує чудову ефективність у порівнянні зі звичайними хімічними продуктами для септиків та вигрібних ям.

В результаті регулярного застосування препарату Біо Септікс можна забезпечити не тільки чудове очищення вигрібної ями, а й отримати ряд додаткових переваг:

  • термін служби вигрібної або зливної ями, туалету або автономної очисної каналізаційної системи стає практично не обмеженим,
  • зникає неприємний запах, який до того ж залучав мух та інших комах,
  • відпадає необхідність виклику асенізаторської машини.

Ферментний біопрепарат Біо Септікс (Septix) ви можете купити в магазинах господарчих товарів у різній розфасовці - 200 г, 100 г, 50 г, 400 г та 500 г.

Також в магазинах господарчих товарів є у продажу біопрепарат Bio Septix КОМПЛЕКС в таблетках і Septix Біо Дрен (Септікс Біо Дрен) в саморозчинних пакетах.

Перейти в розділ каталогу Препарати Bio Septix для очищення вигрібних ям, септиків і каналізації >>

Подивитися список торгівельних мереж господарських товарів, а також роздрібних магазинів госптоварів України, де можна купити Bio Septix >>

Господарські товари Bio Septix ви можете купити оптом, дрібним оптом.

Телефонуйте зараз!

+38(096)413-68-45

+38(067)633-52-33

+38(095)256-34-98

Бактерії Біо Септікс (Bio Septix) для очищення вигрібних ям

Біопрепарат Bio Septix Санекс (порошок) - високоефектив­ний бактеріальний засіб для очищення вигрібних ям, септиків і каналізації в будинках та квартирах.

Купити Bio Septix Санекс Активатор компосту

Біопрепарат Bio Septix Санекс Активатор компосту - високоефективний бактеріальний засіб для швидкого отримання компосту.

(096) 413-68-45, (067) 633-52-33, (095) 784-60-02, (095) 256-34-98.
Служба підтримки покупців
з 9-00 до 19-00