Bio Septix®

 x 

Кошик порожній

Bio Septix Санекс для вигрібних ям ефективний взимку і влітку

Бактерії Septix Санекс очищають вигрібні ями і септики протягом усього року

І влітку, і взимку, при будь-якій температурі грунту, при будь-яких погодних умовах.

Як ви знаєте, продукти Bio Septix Санекс - це розробка канадських вчених, з самого початку орієнтована на життєздатність бактерій незалежно від температурних умов.

Біопрепарати Bio Septix Санекс для вигрібних ям купують взимку 

У цьому переконалися наші покупці і клієнти за 15 років присутності продукції Bio Septix Санекс в Україні.

Про ефективність біопрепаратів в зимовий період знають і підписчики офіційної сторінки Bio Septix® в facebook. На фото подано деякі з коментарів.

покупці знають, що Bio Septix ефективний влітку і взимку

Очищення септика або каналізаційних труб за допомогою біопрепаратів Bio Septix Санекс за якістю результату і кількості витрат біопродукту - відбувається однаково в будь-який сезон.

А використовуючи Bio Septix для септиків в зимовий період, ви підготуєте вигрібну яму до весняного підйому грунтових вод. Переповнення ями не відбудеться!

У торгівельних точках, де продається Bio Septix Санекс, вам нададуть повну інформацію про біопрепарати і, звичайно, відзначать, що бактерії для вигрібних ям працюють взимку так само ефективно, як і в інші пори року.

Продавці магазинів і реалізатори продукції Санекс добре обізнані про інноваційні біопрепарати із Канади.

Але якщо раптом реалізатор або продавець-консультант говорить про сезонність - знімайте відео, вкажіть місто, магазин і ім'я продавця. За ці дії ми готові надати одноразову знижку 20% на суму покупки.

Телефонуйте зараз!

+38(096)413-68-45

+38(067)633-52-33

+38(095)256-34-98

Купить Санэкс Санэкс Активатор компоста

Біопрепарат Bio Septix Санекс (порошок)- - високоефективний бактеріальний засіб для очищення вигрібних ям, септиків і каналізації в будинках та квартирах.

Купити Bio Septix Санекс Активатор компосту

Біопрепарат Bio Septix Санекс Активатор компосту - високоефективний бактеріальний засіб для швидкого отримання компосту.

(096) 413-68-45, (067) 633-52-33, (095) 784-60-02, (095) 256-34-98.
Служба підтримки покупців